Wpis z mikrobloga

Kolejna noc na parkingu w Grainau minęła nam bardzo spokojnie i znowu zaoszczędziliśmy kilkanaście euro, bo parkometry są nieczynne ( ͡ ͜ʖ ͡) . Czuć, że sezon letni się zakończył, bo praktycznie jest pusto. Dzisiejsza noc była chłodniejsza, ale spaliśmy w osobówce nadal pod letnią kołdrą. Na kolejną, być może rozwiniemy już śpiwory.

Szykuje się wyjątkowo słoneczny dzień, a my ruszamy w stronę Austrii!

#neverendingtravel - tag do obs/block

Blog | IG | TikTok | YouTube | Facebook

porfaworek - Kolejna noc na parkingu w Grainau minęła nam bardzo spokojnie i znowu za...

źródło: comment_1662962659Rfvnfpg7rRAFqirjtUjWnK.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@dzek: odpowiem ci za @porfaworek. Nie myja się i nie ruchają.
Wszystko jest piękne w social mediach a tak na prawdę to jest mega niewygodne podróżowanie. Można spać jedną noc w aucie, góra dwie później robi się to strasznie irytujące.
Znając życie pewnie spanie w aucie jest dla nich wyjątkiem. Śpią pewnie po hotelach a robią fotki jak to oni nie śpią w osobówce. Wszystko dla zasięgów i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@porfaworek: moim zdaniem pytanie o ruchanie przy anonimowości to jak pytanie o sranie.
Sam spałem w aucie i kamperze to u mnie wygląda to tak że niektóre pozycje odpadają bo jest za nisko.
Jak jest ciemno to mamy gdzieś czy jakiś pieszy sobie przejdzie ot nie myśli się wtedy o tym. Poza tym można i polecam zrobić zasłonki materiałowe lub aluminiowe na magnesy neodymowe.
Jak jest woda to prysznic często zimny jak nie ma trzeba sobie radzić chusteczkami nawilzanymi jak ich nie ma to husteczki jak tego nie ma to srajtasma :P
Ogólnie trzeba sobie radzić i planować do
  • Odpowiedz
@dzek: Kiedys tez mialam obawy, ale gdy w koncu zrozumialam, ze taka osobówka wygląda jak zwykle, zaparkowane auto, to już nie mam. Wiadomo, czasem trafiaja się miejsca, które odbieramy jakos mało pozytywnie, ale wowczas wsiadamy w auto i zmieniamy miejscówkę.

Dla mnie osobiscie spanie w osobowce jest o wiele bardziej komfortowe psychicznie niz w namiocie, bo ludzie z zewnątrz nie mają pojęcia ze w środku ktos spi. A namiot/ kamper
  • Odpowiedz
Faktycznie, wręcz standardowe ( ͡ ͜ʖ ͡) . Macie oboje ciekawy sposob na zagadanie do obcej osoby. Ciekawe, czy poza internetem takie pytanie też pada jako pierwsze z twoich ust, gdy kogos zagadujesz, czy to tylko „magia internetu” dodaje tej wyjątkowej pewności, że robisz to dobrze.


@porfaworek: przeciez to normalne pytanie z poziomu internetu. W realu takie by powstalo w kregu znajomych i tyle?
  • Odpowiedz
@cma_w_czapce: Paliwo + parkingi (jesli trafiaja sie płatne), prysznice, ubezpieczenie, jedzenie (mozna samemu na zapasach z PL lub kupowac w sklepach i gotowac na kuchence), restauracje, atrakcje. To koszty ktore ponosimy, ale kazdy wypad jest inny, kazdy kraj ma inne ceny, paliwo tez roznie kosztuje.

Da się taki wypad zrobic turbo tanio, ale da się i drożej niż z biurem. Wszystko zależy od tego gdzie jedziesz i co robisz na
  • Odpowiedz
@porfaworek: Tex właśnie wyjątkowo kimam w aucie, jako sytuacja wyjątkowa super, ale mam minivana z materacem full-size

@kaluka106: @Cryptonerd_io: Pytanie jak pytanie, opka się wstydzi odpowiedzieć ale jak wyżej, ludzie normalnie uprawiają s--s, gdy mają dostatecznie dużo miejsca i prywatność :) W aucie nie ma za dużo tego ani tego
  • Odpowiedz
@Orzeech: Tez mamy materac, bardzo wygodnie się na nim spi, czasem awaryjnie uzywamy go w domu, gdy potrzeba wiecej miejsc do spania.

Proszę nie odpowiadaj za mnie. Brak odpowiedzi nie jest kwestią wstydu. Nie ma obowiązku odpowiadania na każde pytanie.
  • Odpowiedz