Wpis z mikrobloga

Kolejna noc na parkingu w Grainau minęła nam bardzo spokojnie i znowu zaoszczędziliśmy kilkanaście euro, bo parkometry są nieczynne ( ͡ ͜ʖ ͡) . Czuć, że sezon letni się zakończył, bo praktycznie jest pusto. Dzisiejsza noc była chłodniejsza, ale spaliśmy w osobówce nadal pod letnią kołdrą. Na kolejną, być może rozwiniemy już śpiwory.

Szykuje się wyjątkowo słoneczny dzień, a my ruszamy w stronę Austrii!

#neverendingtravel - tag do obs/block

Blog | IG | TikTok | YouTube | Facebook

porfaworek - Kolejna noc na parkingu w Grainau minęła nam bardzo spokojnie i znowu za...

źródło: comment_1662962659Rfvnfpg7rRAFqirjtUjWnK.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@porfaworek: jak się tam ruchacie? Nie przeszkadza wam że ktoś patrzy? Gdzie for myjecie. Też bym tak chciał osobówka przez Europę. Muszę spróbować. Pozdro
  • Odpowiedz
@porfaworek: Najbardziej denerwująca przy spaniu w samochodzie jest kondensacja. W zimę to już w ogóle, szron od środka i skrobanie szyb. Spanie w namiocie jest bardziej komfortowe, o ile jest gdzie go rozstawić.
  • Odpowiedz
@globalbus: My nie biwakujemy zimą, więc ten problem nas nie dotyczy, ale wierzę, że może być kiepsko w wilgotnym aucie/namiocie zimą. W Alpach bywa nawet latem zimowa temp w nocy, teraz było chyba 5 stopni, szykuje się nawet 0. Szyby trochę zaparkowały, ale my zawsze uchylmy okna, wiec moze dlatego nie mamy tej nadmiernej wilgoci.
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: Faktycznie, wręcz standardowe ( ͡ ͜ʖ ͡) . Macie oboje ciekawy sposob na zagadanie do obcej osoby. Ciekawe, czy poza internetem takie pytanie też pada jako pierwsze z twoich ust, gdy kogos zagadujesz, czy to tylko „magia internetu” dodaje tej wyjątkowej pewności, że robisz to dobrze.
  • Odpowiedz
poza internetem takie pytanie też pada jako pierwsze z twoich ust


@porfaworek: A ty poza Internetem podchodzisz do obcych ludzi i zaczynasz #!$%@?ć o tym jak ci się spało w samochodzie? Nie myl konwencji, bo zachowujesz się jak Grażyna co dorwała się do facebooka.
  • Odpowiedz
@bigos555: Ja tu do nikogo nie podchodzę ( ͡° ͜ʖ ͡°) robię wpis na swoim mikroblogu i to czy ktos go przeczyta to juz nie moja sprawa. Komentarz jest natomiast ewidentnie zagadaniem konkretnej osoby, w tym wypadku autora ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
na swoim mikroblogu


@porfaworek: Na Białka

zagadaniem konkretnej osoby


@porfaworek: To nie odpowiadaj na niego a nie marudzisz. To jest inna przestrzeń interakcji i przyrównywanie jej do relacji osobistych jest durne. Kojarzy mi się to z dziadersami co na fejsie oburzają się za to, że ktoś nie tytułuje ich "pan".
  • Odpowiedz
@porfaworek: e tam, nie spinaj się tak bardzo, pytanie można było lepiej zadać, ale z drugiej strony uważam, że postując na wykopie jesteś świadoma, że postujesz na wykopie i zgadzasz się brać udział w tym śmietniku internetu

Jako, że jestem mistrzem elokwencji to zapytam ładniej - czy zasłaniacie jakoś okna lub coś w tym stylu, żeby mieć trochę intymności dla siebie i uniknąć ew. gapiów patrzących jak śpicie?

No i gdzie
  • Odpowiedz
@kaluka106
@porfaworek chłop zadał pytanie typowo związane z dziwnościami i trudnościami takiego lifestyle'u i spotkał się z takim zdziwieniem xD czy wszyscy podróżnicy dzisiaj jedyne co poruszają to temat tego jak najtaniej udało im się odbyć wakacje i co widzieli/kogo spotkali? To nie hejt w twoją stronę ale widzę, że gromko prowadzicie social media, więc takich pytań będzie dużo i nie ma co się dziwić ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@fan_comy: Chłop zapytał jak się ruchamy, a to nie jest typowe pytanie o kwestie biwakowe/podróżnicze. Kolejne pytania były spoko, ale początek kiepski, więc ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@porfaworek: mnie w spaniu miejscach publicznych zawsze przeraża możliwość napaści. Zarówno w aucie jak i w namiocie jest się bezbronnym. Stąd nigdy nie próbowałem taki rzeczy. Wiem, że szansa znikoma, ale co fobią, to fobia.

Wy się nie boicie?
  • Odpowiedz