Wpis z mikrobloga

Legenda sprzed kilkunastu lat.

Jak miała 16-19 lat to była idolem chanów i wykopków. Nagrywała filmy na swój kanał na YT Aralka1234 (ksywka wzięła się od słynnej postaci anime - Aralki z Dr Slump). Wszystko się zaczęło od nagrań vlogów o Japonii i śpiewaniu ich piosenek. Później uczyła Japończyków polskiego, wystąpiła nawet w ich programie rozrywkowym. Parę lat temu też mieszkała jak Gonciarz w Japonii właśnie

Kanał się zachował, można obejrzeć wiele starszych pozycji

https://m.youtube.com/watch?v=Qu-otUa3Yg0&list=PLC9CDCE37020E7C2E&index=4&t=188s

Grała też w kilku polskich telenowelach małe epizody, nawet krótką rolę w Plebanii

Zostawiła dosyć sporo o sobie w internecie, nawet nagie zdjęcia. #pdk

http://www.japoneczka.pl/2011/12/aralka-julia-bernard/

#aralka #japonia #aralka1234 #p0lka #kobiety
  • 14
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: dziecko miała? To chyba jeszcze zanim złapała bakcyla na siłownie, bo wtedy wyglądała super. To znaczy są pewnie różne gusta i wielu się to nie podobało, ale była szczupła i miała zarys mięśni. To było kilka lat temu, więc mogła mieć 23-24 lata.

Akurat ja wtedy też miałem fazę na siłkę i podobał mi się w niej ten progres sportowy :)
  • Odpowiedz
@look997: to żaden dowód. Wygląda na to że dziecko ma minimum 9 lat. Nigdy o tym nie wspominała na streamach jak ją oglądałem. Więc wątpię by to dziecko miała. Potrafiła robić live po kilka godzin. Więc gdzie to dziecko by było?
  • Odpowiedz
@brednyk: To jest komentarz bezpośrednio od niej. Czy by kłamała/żartowała? Pamiętam, że nie wyglądało to ani trochę na żaden żart ani kłamstwo.

@Masaru: 7 lat, to nadal nie 9 lat. Czy to bardziej twoje przypuszczenie, czy dokładnie jest podany wiek?
Tylko podaj gdzie jest to napisane.
Też jakoś w komentarzach napisała?
  • Odpowiedz
@brednyk: Ale to by musiała dla lepszego kłamstwa sobie cycki wypełniać, żeby wyglądało jakby karmiła. Bo cycki większe eksponowała wtedy, co wtedy zauważyłem i napisałem na wykopie (w linku widać).
  • Odpowiedz
@brednyk: ona kiedyś postowała jakieś nagie zdjęcia? nic nie kojarzę

pamiętam że jakiegoś tam patreona miała, ale nigdy tego gówna nie kupiłem więc nie wiem ile w tym prawdy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: jako obiekt westchnień anonów trafiła nawet do #pasta epopei Skazani za #!$%@? (mocno NSWF, ale nie tam gdzie ona występuje).
jast - @brednyk: jako obiekt westchnień anonów trafiła nawet do #pasta epopei Skazani...
  • Odpowiedz