Wpis z mikrobloga

@OlgierdAndrzejewski mam pomysł. Słuchaj.
Chodź zorganizujemy wspólnie mecz charytatywny. Zagramy przeciwko. Jeżeli twoja drużyna przegra wpłacisz 10k na cel i pokażesz papier, że posiadasz UMOWĘ O PRACĘ legitną. Bo w kobietę powątpiewam. Jeżeli ja przegram, to pokaże ci że ja pracuję i wpłacę 1000zł na cel charytatywny (sorry nie stać mnie na 10k bo nie jestem jutuberem) Bierz swoją ekipę. Możemy grać na orliku 6 vs 6.

#kononowicz
  • 23
@pyczasty: 6 vs 6 każdy zawodnik wpłaca 1000 zł i całość idzie na cele charytatywne a My mamy satysfakcje z dobrego uczynku i sprawdzamy kto jest leszczem lateksowym a kto twardym mężczyzną! Czego Ci więcej trzeba dla sprawdzenia czy jesteś mężczyzną z prawdziwego zdarzenia czy przydupasem rvdego?
@tyskibaton81: No w sumie dobry pomysł. Wpisowe 1000zł BEZPOŚREDNIO NA CEL CHARYTATYWNY. Musiałby nad tym czuwać ktoś zupełnie bezstronny. Olgierdano wpłaci 10k. Chciałbym żeby wszystko było transparentne. Możemy organizować. Jestem otwarty na propozycje zorganizowania takiego meczu
@pyczasty: To Ty jesteś jego przydupasem to go przekonaj.
Z Olem nie będzie problemu podejrzewam do takiej zajebistej rozkminy charytatywnej bo nie jest #!$%@?ą co nie raz już udowodnił. Czekam na propozycje a ja z Olem postaram się dogadać resztę.
@tyskibaton81: Dogaduj mecz. Jestem za tym żeby mecz odbył się na neutralnym boisku w Choroszczy. Warto żeby ludzie wiedzieli kiedy wydarzenie będzie miało miejsce. I co najważniejsze kto będzie sędzią i kto skarbnikiem. Tak żeby każda ze stron dotrzymała danego słowa. Ja nie cierpię frajerstwa