Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tak długo jak broni swojej ojczyzny i zabija prawdziwych nazistów rodem z Federacji Rosyjskiej, może się przebrać nawet za samego Hitlera.


@BigGuy: XDDDDDDDDDDDDDDDDDD ja rozumiem, że gość jest Ukraińcem i zabija ruskich. Bardzo dobrze robi.

Ale jak Ty gościa z symbolików nazistowską traktujesz mniej ,,naziolsko'' od ruskich atakujących Ukrainę, to weź się w czerep #!$%@? człowieku.

Dla mnie to nawet mogą modlić się do Hitlera czy Goebbelsa codziennie. Ważne, że ruskich
Pozbywacie się wszyscy godności i wstydu nie macie kiedy brak wam odwagi śmieciem nazwać śmiecia co nazistowskie symbole na piersi nosi z dumą.
Nie ma znaczenia z kim i o co walczy nazista, zawsze będzie śmieciem i odpadem i tylko kompletni tumani przymkną na to oko, żadna wojna żaden wróg nie tłumaczy bycia nazistą. Nic nie daje przyzwolenia do bycia takim czymś.
Takie symbole w sercach naszych sąsiadów są równie niebezpieczne co
@Jazz-III: Póki co jest pożyteczny na froncie, to niech nosi sobie te gówniane naszywki. Ale miejmy nadzieje że zaraz po wojnie strzeli sobie w łeb, wtedy mamy win-win ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A to że w czasie wojny nacjonalizm rośnie w siłę to wiemy od zawsze, miejmy tylko nadzieję że zachód po wojnie posteruje trochę Ukrainą i zrobi tam porządki. Wyjdzie to im na dobre
@mel0nik:
@recznik_z_ikei:
@krabXT:

Te wydarzenia są też na innym filmie z Drona częściowo.
Na reddit jest cześć dłuższego filmu w którym na początku 2 BTR dostarczają 2 ekipy w teren.
Jedna ekipa jest niemal natychmiast zmasakrowana niestety, widać przebieg akcji i zbliżenia na ciała/rannych.
A druga ekipa czyli ci tutaj kontynuują we czterech i tego już nie ma na nagraniu z Drona.
Mimo że oba BTR się wycofały i
@ranski:

Na tym subie było wczoraj,
https://www.reddit.com/r/UkraineRussiaReport
Znajdziesz tam wiele fascynujących filmów

Wspomniany materiał widziałem potem na wielu innych, r/combatfootage itp

UkraineRussiaReport po tym jak niedawno przestał być siedliskiem ruskiej trolowni stał się świetnym subem.

Jakiś czas temu była przewaga wychwalania ruskiej swołoczy aż przestałem tam zaglądać żeby nie tracić dobrego samopoczucia nawet modzi mają tam przy nickach "pro ruzzia"

Ale na szczecie ostatnio jest dużo lepiej i nawet lepiej niż