Wpis z mikrobloga

macie jakichś ulubionych perfumiarzy? z chęcią zapoznałabym się z rzeczywiście wartymi uwagi dobrej jakości projektami danych osób. może doradzicie na kim oko zawiesić - czyje perfumy prześledzić, kogoś kto was nie zawodzi z nowymi wydaniami:)

#perfumy
  • 6
@fantasmagorian ulubiony to Jean Claude Ellena, ale śledzę też poczynania kilku innych m.in. Quentin Bisch, Christine Nagel czy Philippe Romano. Zauważyłem też, że z niektórymi w ogóle mi nie po drodze i czego bym nie spróbował to ich styl mi nie odpowiada.
@fantasmagorian: Bardzo cenię twórczość pana Jaques Cavallier-Belletrud. W nieco mniejszym stopniu: Alberto Morillas, Francois Demachy (za świetne Diory), Nathalie Lorson (za umiejętność skomponowania ciekawych, w miarę nowatorskich zapachów, które są zaskakująco tanie), Thierry Wasser (za zapachy Guerlain)
Osobiście jak widzę Jean Claude Ellena, Quentina Bischa albo Nathalie Lorson to wiem, że mi siądzie. Nawet takie średniaki jak Bentley Momentum Intense od razu mi weszły a zdziwienie przeszło jak zobaczyłem, kto skomponował.