Wpis z mikrobloga

@mikau: No poziomu nie bronie, ale to ze ktoś pisze głupie rzeczy to nie uprawnia nikogo do traktowania go niezgodnie z prawem/regulaminem i nie upoważnia nikogo do nazywania go ruskim trollem. Dałeś się złapać na najprostsze zarzutki i teraz przyłapany na swojej głupocie pyskujesz do innych. Z mojej strony koniec tematu jak nie rozumiesz ze nie muszą mnie gwałcić, żebym był przeciwko gwałtów.

///o boze ktoś nazwał mnie gamoniem halo moderacja
@malinq: haha, boli że usunęli Twój patusiarski komentarz XD piszesz jak seba nachlany, może musisz pisać jak człowiek z człowiekiem?
Pyskować możesz do swojego gona i dalej go bronić że on tylko sobie trolluje grzeczny niewinny xd jak dla ciebie śmianie się ze śmierci polaka walczącego w dobrej sprawie to hehe bait to współczuję Ci ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale poziom gon70 i jego wyznawców którym pewnie
@mikau: tak, a Ty pewnie wierzysz w płaską ziemię i lewoskrętna witaminę C skoro łykasz takie proste baity xD

Patusiarski komentarz? każdy który #!$%@? logikę jest patusiarski więc dostosowałem się do twojego poziomu stosując hiperbolę. Tylko ja się o to nie zesrałem do moderacji jak dziewczynka xD
@mikau: teraz przyznaj, że jesteś hipokrytą i nie umiesz czytać albo wskaż dokładnie w którym miejscu mówić "powiedz do swojej matki" powiedziałem coś o niej.

Biorąc pod uwagę twoje problemy z językiem polskim, zaczynam się zastanawiać czy może nie powinienem pisać cyrylicą. Podobno najwięcej homofobii jest wśród homoseksualistów, może z tymi co widzą wszędzie ruskich trolli jest tak samo