Wpis z mikrobloga

Z racji przeprowadzki, znalezienia roboty w kombinacie, jakie miasto polecacie na start? Kryteria to dostępność szkół dla gowniakow, jakieś zajęcia pozaszkolne, bezpieczeństwo i cos dla starych.
#polkowice #glogow #lubin #kghm

Jakie miasto?

  • Głogów 23.1% (9)
  • Polkowice 17.9% (7)
  • Lubin 59.0% (23)

Oddanych głosów: 39

  • 9
@von-nogay: Z wszystkich trzech wybrałbym Lubin. Jestem dzieciakiem więc mogę powiedzieć jak to wygląda z mojej perspektywy. Jeśli chodzi o szkoły raczej każdy znajdzie coś dla siebie, czy liceum czy jedno z techników. W swojej klasie mam zarówno osoby z polkowic jak i z głogowa, jeżdżą każdego dnia do tej "wiochy" tylko po to żeby się tutaj uczyć ^^ Jest dużo zajęć dla dzieciaków, jakiś kółek w stylu sztuk walki, muzycznych
Warto jeszcze dodać że dla dzieciaków Lubin jest zbawieniem jeśli chodzi o transport są darmowe autobusy 24/7 i praktycznie na każdej ulicy masa przystanków, wydaje się że to niby nic, ale nawet głupia droga do szkoły jest darmowa więc odchodzi trochę kosztów. Dodatkowo 12 złotych z zniżką i godzina w pociągu a centrum Wrocławia Cię wita. Dużo moich znajomych jedzie sobie tam na weekend po prostu posiedzieć, bo prawie nic to nie
@von-nogay: Polkorico to umieralnia, Głogów jest spoko ale biedniejszy niż Lubin i moim zdaniem to widać, Lubin generalnie to ma wszystko (zwłaszcza jak masz dzieci i lubisz sport), tylko nie nastawiaj się na ładne miasto. Jest czysto i to tyle z zalet, a tak to blokowiska xD