Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Leszek86: tak to jest jak się bumerstwo zasrane bierze za marketing. To hasło z ruskim okrętem wojennym jest tak przechodzone i wyświechtane przez wszystkich pryków myślących o sobie jako o młodzieży, że aż się przykro robi na samą o nim myśl.
  • Odpowiedz
@Leszek86: Te słowa to chyba największy cringe tej wojny xD Najpierw Mietki zaczęli drukować koszulki z tym napisem, potem Sebki i Marciny oklejać stare bety naklejkami z tym napisem, a teraz nawet pan Chińczyk to na metach do skarpet drukuje xD Już nawet nie mówiąc o tym fejku, gdzie rzekomo jakiś mistrz komedii dał stempel z tym napisem, w paszporcie jakiegoś orka xD Chyba jedynym godnym przeciwnikiem, jest ta piosenka o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Praca w temp. pokojowej? Chyba ręcznie, bo pralka nie ma programu 20°C raczej.


@staryhaliny: tobie to matka robi pranie? XD 20-30 stopni to standardowe wyposażenie pralek, przynajmniej ja nie widziałem takiej bez.

@Fenrirr: albo 20 albo 30.

Mam program 30, 40 60 i 90.
Pokaż mi pralkę gdzie jest napisane 20-30°C
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Fenrirr: a ty umiesz czytać? Ja napisałem że nie 20° jest niespotykane w pralkach. Ty na napisałeś, że 20-30 (przedział) to standardowe wyposażenie pralek. Wyraźnie wskazales przedzial, żeby się tymi trzydziestoma stopniami załapać ze swoim twierdzeniem xD

30 owszem jest często w standardowych programach. A ty przyjlejasz do tego jeszcze 20, kiedy stricte 20 nie jest często spotykane moim zdaniem.

Tak czy srak, napisali "w temp pokojowej", a nie w
  • Odpowiedz
@stanleymorison:

PS Biorąc pod uwagę, że mamy wrzesień, a OPa dalej bawi to powiedzenie, to mogę przewidzieć ze 100% skutecznością, że zaraz zrobi się agresywny i zacznie wyzywać od onuc ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Daleko posunięte przewidzenia...
  • Odpowiedz
napisali "w temp pokojowej", a nie w 20°C, więc ta dyskusja jest bez sensu.


@staryhaliny: po tym czasami temperatura pokojowa to okolice 14 stopni (np. dla win).
  • Odpowiedz