Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 53
796 243 + 87 + 37 = 796 367

87km - Mistrzostwa Polski XCM w Bardzie.
Trasę przygotował Bike Maraton, liczyła 88km i 2700 w pionie. Wg #garmin wyszło 2500m w pionie.
Dzień przed wyścigiem padało całą noc, błota było niesamowicie dużo.
Trasa w większości prosta technicznie, jeden zjazd porąbany z Ostrej Góry (wąski, stromy, niesamowicie śliski). Tylko na tym zjeździe widziałem 6 zawodników którzy próbowali zjechać i nagle postanowili "odpocząć". Później w tym rejonie słyszałem ratowników/karetkę.
Na samym końcu, ostatni podjazd zaczęła się burza i mnie przemoczyło, było i zimno i zaczęły się dreszcze. Dobrze, że to była zupełna końcówka, to dałem radę to przetrzymać, ale gdyby to była gdzieś połowa trasy - najpewniej bym się wycofał.

Finalnie jestem zadowolony z wyścigu, dobre tępo, fajne tętno, cały czas gdzieś w grupie. Widać progres.

37km - pokazywałem koledze trochę trasy.

@repunch a Tobie jak poszło? pojechałeś finalnie w spd czy platformy?

#rowerowyrownik #ruszkielce #mtb

Skrypt | Statystyki
jagodowy_krol - 796 243 + 87 + 37 = 796 367

87km - Mistrzostwa Polski XCM w Bardzie....

źródło: comment_1662879714YzkTcxFUtyXiMbaSli8x66.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@jagodowy_krol: Pojechałem dystans Classic w SPD i dzięki za radę, bo wyszło znakomicie.

Trasa była na tyle prosta, ze ani razu się nie musiałem wypinać.

Żałuje jedynie startu z sektora 7, wszystko co nadrabialem pod górę niestety traciłem na zjazdach, bo ktoś jechał wolno i bardzo trudno było go wyprzedzić. Ale oczywiście nie krzyczałem ani nic nie mówiłem, po prostu tak jest

Super uczucie generalnie, ostatnio taka adrenalinę i podniecenie czułem
  • Odpowiedz
@repunch: na zjazdach nie nadganiaj, tylko na podjazdach. Widziałem już niejednego "szybkiego" na zjazdach.

Wyniki dosyć średnie, bo przyjechałem w środku stawki, w M2 zakręciłem się koło 10.

@repunch: jak na sektor 7, to przyzwoite. Niektóry to konie, które umieją się ścigać tylko na krótkim dystansie mimo, że robią to od 10 lat. Na dłuższych jest większa zabawa ;)

Na kolejnych będziesz w wyższych sektorach, będzie łatwiej. Na spokojnie.

Dobrej
  • Odpowiedz