Wpis z mikrobloga

czyli podsumowując:
Assassin's Creed Mirage - ma wrócić do korzeni, ale nie pokazali żadnej rozgrywki (przynajmniej puścili już preorder żeby kosić kasę na frajerach)
Assassin's Creed Chiny - gra na telefon xD
Assassin's Creed Codename: Red - niby fajnie bo feudalna Japonia, ale to ma byc kolejny RPG, który znając życie bedzie trwał 100 godzin i nie będzie poziomem nawet blisko Ghost Of Tsushima
Assassin's Creed Codename: Hexe - poza settingiem #!$%@? wie co to za gra, oby nie multiplayer w stylu Dead By Daylight, bo taki vibe dawał ten teaser
A no i zero info o remaku AC1
Z całej prezentacji najlepiej wypadło to f2p the division, dlc do Riders Republic i zapowiedziane całkowicie na #!$%@? Valiant Hearts 2, które niestety pewnie będzie tylko na telefony
#assassinscreed #gry #ubisoft
  • 12
Assassin's Creed Codename: Red - niby fajnie bo feudalna Japonia, ale to ma byc kolejny RPG, który znając życie bedzie trwał 100 godzin i nie będzie poziomem nawet blisko Ghost Of Tsushima


@Michun: Nie słyszałem, żeby to mówili. Z samurajami to czekali od wielu lat, głównymi argumentami latającymi po forume miało być, że czekają na konsole kolejnej generacji, bo to jest temat którego nie powinni #!$%@?ć. Co do rpg - owszem
@Michun Jak nic wcześniej to przeskakiwałem, bo #!$%@?ą o niczym. Jestem zawiedziony, że montreal nie robi Japonii, chociaż w sumie znając troszkę rynek to pewnie niewiele osób tam zostało z trylogii. Można wnioskować, że poziom dopracowania nie bedzie najwyższy, ale jest nadzieja. Na razie zero preordrów i oby tego nie #!$%@?.
Assassin's Creed Codename: Red - niby fajnie bo feudalna Japonia, ale to ma byc kolejny RPG, który znając życie bedzie trwał 100 godzin

i gites