Wpis z mikrobloga

To po lewej to mem, który wrzuciłem na ruski wykop #pikabu 5 miesięcy temu. To po prawej ten sam mem, który ktoś wrzucił 2 godziny temu. Ależ się pozmieniało, że tak pozwalają sobie na szkalowanie wodza! Zajebista fala wkurzenia, irytacji i cynizmu u Rosjan. Kiedyś pisałem, że na pikabu ludzie coś szczerze komentują tylko wtedy gdy Rosja odwala coś popieprzonego a wszyscy wiemy jak wyglądały ostatnie dni.

Zaprawdę powiadam wam, oto nadchodzi wiek trolli i demonów internetu, wiek wilczego hejtu. Nadchodzi Czas Białego Zimna i Białego Światła ekranu, Czas internetowego Szaleństwa i Czas Pogardy dla Kremla, Tedd Deireádh, Czas Końca. Rosja umrze wśród mrozu, a odrodzi się wraz z nowym słońcem. Odrodzi się ze Starszej Krwi, z Brata Lecha i Czecha: Rusa, z zasianego ziarna. Ziarna, które nie wykiełkuje, lecz wybuchnie płomieniem. Ess’tuath esse! Tak będzie! Wypatrujcie znaków! Jakie to będą znaki, rzeknę wam – wprzód spłynie ziemia krwią Wołga, Krwią oligarchów...

#ukraina #wojna #heheszki #wiedzmin #przepowiednie #wiedzmin3
Kagernak - To po lewej to mem, który wrzuciłem na ruski wykop #pikabu 5 miesięcy temu...

źródło: comment_1662832877knOf44yJjq7P5e0CNNPKek.jpg

Pobierz
  • 3