Wpis z mikrobloga

@Szczepanm5: Wygląda zaebiście, ale... nie chwalą się, jaka dioda w tym siedzi. Nawet jeśli daje 2000 rzeczywistych, a nie chińskich lumenów, pozostaje ryzyko, że ciągnie dupny prąd i w związku z tym grzeje się i świeci krótko (czasów świecenia w poszczególnych trybach też, zauważ, nie podają). Jeśli chcesz zaryzykować i sprawdzić (za 16 dolców sam bym sprawdził, gdybym akurat szukał lampki), to radzę zaopatrzyć się do tego w dwa akumulatorki
  • Odpowiedz
@gentelman: Akurat wielkie #!$%@? zwykle mają w uj małych diodek i świecą słabiej, niż prezentowane tu lampki. Ale w 2000lm z jednej diody to ja też nie wierzę.
  • Odpowiedz
już kupiłem to co polecał #typowypolskifaszysta i do tego uchwyt za 2$ zobaczymy co z tego będzie


@Szczepanm5: Dokup te 18650 i ładowarke, dobrze Ci radzę. Ja mam w tej chwili lampkę na czterech Cree, modelu nie pamiętam, ale to te, które niecały rok temu wprowadzili i strasznie się chwalili, że uzyskali dwa razy więcej lumenów z wata, niż dotychczas. Zasilane z 4xAA (bo bardzo się zaparłem na
  • Odpowiedz
  • 0
@rmikke: wiem jak przyjdzie latarka to dokupie. Jak juz jesteśmy przy 18650 to ma ktoś takiego powerbanka na takie ogniwa? Jest to godne uwagi czy lepiej kupić zwykły powerbanka?
  • Odpowiedz
Jak juz jesteśmy przy 18650 to ma ktoś takiego powerbanka na takie ogniwa? Jest to godne uwagi czy lepiej kupić zwykły powerbanka?


@Szczepanm5: Ganc pomada, chyba że znajdziesz taki, w którym te ogniwa można wymienić.
  • Odpowiedz