Wpis z mikrobloga

@tesknilam_ Też zauważyłem :/ albo trzeba zmieniać iqosa co 3 miesiące bo urządzenie zaczyna się przypalać od środka mimo regularnego czyszczenia. Może vapowanie?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ivbefre: również macie/mieliście tak że na początku te heetsy w moim przypadku smakowe , były o wiele lżejsze a im więcej i dłużej je pale to jakieś takie mocne i nie dobre się zrobiły? Wina grzałki?
  • Odpowiedz
@Szymonv8 Czasem mam wrażenie, że to zależy od partii xD np. na początku Spring były dla mnie jakby gryzące w gardło a Roxo łagodne, a teraz Roxo mają dla mnie jakiś posmak gazu z kuchenki xD

EDIT: po pewnym czasie urządzenie się tak przypala, że zostaje jedynie wziąć nowe. Jak czujesz że smak się pogorszył i czyszczenie nie pomaga, to spróbuj by Ci wymienili w ramach gwarancji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ivbefre: ja to tylko popalam te mentolowe czy limonkowo mentolowe aczkolwiek teraz po około 2 miesiącach normalnie jakby kompletnie co innego. Na początku super smak mięty a teraz jakaś ochyda i nie wiem czy to coś z tym iqosem nie tak czy poprostu jakoś gardło się przepaliło :o
  • Odpowiedz
@Szymonv8 Odnoszę wrażenie że technologia podgrzewaczy nie jest jeszcze dopracowana... Albo trzeba czyścić urządzenie codziennie i wtedy może zachowa się na dłużej ten efekt nowości.
  • Odpowiedz