Wpis z mikrobloga

@open_or_die: Faktycznie... Zadzwoniłbym do serwisów co specjalizują się w szybach niekoniecznie samochodowych, na pewno w końcu trafisz na kogoś kto powie z czego to wynika i co da się zrobić. Jedyne co mi przychodzi do głowy to: na szybie jest fabryczna folia która się zużyła i wystarczy ją zerwać, 2 opcja to zastosować coś w stylu niewidzialnej wycieraczki która wypełni większość mikrorys
@Prosument szybę myłem alkoholem izopropylowym, w jednym miejscu nawet polerowalem tlenkiem ceru i żadnej zmiany nie było.
Sama szyba nie ma praktycznie żadnych rys, a flary są na całej jej powierzchni.
Szyby boczne są oryginalne, przednia kiedyś była wymieniona w serwisie i nie ma takiego problemu.

Na autostradzie w nocy jak ktoś za mną jedzie to mam dyskotekę w środku auta xD

@Prosument
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@open_or_die: ale czy uszczelki tez myles lub sprawdzales czy nie brudza szyb? W drugim lusterku tez tak masz? Sprawdz z kims z latarka czy flary pojawiajaa sie w zaleznosci od umiejscowienia swiatla na lusterku, moze po prostu tam jest jakas wkleslosc.
@Prosument flary były zawsze i to nie tylko w moim aucie, sprawdzałem w kilku MiTo i wszędzie jest tak samo.

Szyba musi być zagięta w taki sposób że powstają flary. Teraz muszę znaleźć sposób na ich likwidację :D