Wpis z mikrobloga

@beniu89: ja używam szkło hybrydowe od 3mk i sobie cenie. jest cienkie więc nie czuć krawędzi, pokrywa ekran w jakichś 98% a i uchroniło mnie już raz od upadku przejmując na siebie pęknięcia.
(używane z 13 Pro, żona z 13 mini)
@beniu89: Ja polecam szkła i etui firmy Spigen. Najlepsze jakie dotychczas miałem, szkło nie zaczyna stawiać oporu po czasie i cały czas zachowuje swoją śliskość. Ma również gładkie krawędzie i również pokrywa większość ekranu. :)
@cherrz: Faktycznie lepiej kupić raz w tygodniu c*****e gówno niż od wypadku do wypadku coś porządnego.


@unitr-A: czemu raz w tygodniu? Myślisz, że szkło od Spigena czy innego #!$%@? jest wytrzymalsze od tego za 3zl?
@cherrz: Tak, jest wytrzymalsze, nie ma ostrych krawędzi, oraz pozostaje śliskie przez cały czas użytkowania.


@unitr-A: ja mam takie za 3zl, jest tak samo udawane 9H jak Spigen, nie ma ostrych krawędzi i mam je naklejone od pół roku, nadal przylega idealnie i jest tak samo śliskie, bang (òóˇ)
@cherrz: Ja miałem i takie za 3 zł i takie za 30 zł i takie za 100 zł. Te za 30 jak i za 100 są dobre a te za 3 to najwyżej można wziąć i #!$%@?ć na śmietnik.
@cherrz: Ja miałem i takie za 3 zł i takie za 30 zł i takie za 100 zł. Te za 30 jak i za 100 są dobre a te za 3 to najwyżej można wziąć i w*********ć na śmietnik.


@unitr-A: jasne, ja tam je wole naklejać na ekran telefonu, a to że kupujesz szkło za 100zl tylko uświadamia mnie w przekonaniu, że jesteś po prostu debilem xD
@cherrz: Debilem to jesteś ty Januszu p********y polecając innym szrot z chińskich stronek i myśląc że jesteś lepszy od innych.


@unitr-A: od polskiego sprzedawcy debilu xD idź kup szkło za 100zł ( )
@cherrz: Piecze dupa bo 100 zł to ostatni raz pewnie widziałeś jak ci babcia na komunie dała. A swoją drogą to myślisz, że ten polski sprzedawca te szkła #!$%@? u siebie w garażu?
@cherrz: Piecze dupa bo 100 zł to ostatni raz pewnie widziałeś jak ci babcia na komunie dała. A swoją drogą to myślisz, że ten polski sprzedawca te szkła n********a u siebie w garażu?


@unitr-A: A Ty myślisz, że szkło od Spigena powstaje w Bolesławcu? XD Być może to szkło za 3zl to też Spigen, być może robione są na jednej taśmie, tylko ja nie dostaje opakowania