Wpis z mikrobloga

Jechałem pociągiem. Błąkałem się wtedy po Niemczech szukając pokoju. Był on dość mocno zatłoczony. Nagle podchodzi do mnie Niemka, która wyglądała trochę jak #szaramyszkadlaanonka ale taka 7-8/10. Pyta się czy miejsce obok mnie jest wolne (na szczęście wyłapałem "sitze" i "frei" z jej wypowiedzi). Tylko kiwnąłem głową, żeby nie wyłapała, że nie jestem Niemcem. Przez chwilę tylko patrzyła w telefon, potem przed siebie i chyba dużo rozmyślała. Ja za to myślałem, jak fajnie byłoby, gdybym mógł z nią być, ehh. Wiele moich problemów by zniknęło. Oczywiście moje ##!$%@? i obawa o to, że jestem zza granicy nie pozwoliło mi nawet do niej pisknąć.
#przegryw #niemcy #feels #zalesie
exystexys - Jechałem pociągiem. Błąkałem się wtedy po Niemczech szukając pokoju. Był ...

źródło: comment_1662788341gzOZAb0i7njD8btepKEpuH.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@exystexys: Dobrze, że się nie odezwałeś. Ona nie dosiadła się do ciebie, żeby się z tobą ruchac, tylko żeby spędzić podróż w pozycji siedzącej XD

A bycie obcokrajowcem w Niemczech to nic dziwnego a tym bardziej złego, poza tym polska morda na 80% i tak cię zdradziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@exystexys: akurat mój kuzyn ma żone Niemke, nie musze mówić, że różowe w rodzinie za jego plecami nieźle bóldupią jak on śmiał inną niż p0lke wybrać.
  • Odpowiedz