Wpis z mikrobloga

warunek tylko taki, że coś musi być dowcipne lub wesołe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Ogau: Bzdura, to rzecz gustu, jednego śmieszy czarny humor innego absurdalny humor, są ludzie, którzy sobie cenią zarciki z działu #grazynacore.
To, ze dlaciebie jest denne, nie oznacza, ze innych nie bawi.
Mnie również ten zart nie smieszy, ale daleki jestem od tego, by narzucać komuś, z czego mają się śmiac a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mic333: słyszałem tę historyjkę z 15 lat temu na poważnie i wtedy rzecz rzekomo działa się w Niemczech, gdzie podobno mieli takie zaawansowane fotoradary.
  • Odpowiedz
słyszałem tę historyjkę z 15 lat temu na poważnie i wtedy rzecz rzekomo działa się w Niemczech, gdzie podobno mieli takie zaawansowane fotoradary.

@mainecoompf
Ja natomiast słyszałem wersję, że fotoradar był zepsuty i cykal zdjęcia samochodom bez znaczenia jaka prędkość.
No i ta osoba z opowieści, która sobie robiła jaja i jechała kilkukrotnie, śmiejąc się zza szyby.
To zwyczajnie powiększyli zdjęcie i zobaczyli że jest bez pasów, więc zadziałali według zasady
"Ten
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: widzisz ta historyjka w takiej wersji ma już chociaż jakiekolwiek podstawy logiczne i można to nazwać śmieszną historyjką

natomiast to co zostało zapostowane pierwotnie nie ma sensu już od drugiego zdania, po co zawracać po zrobieniu zdjęcia przez fotoradar? nie zrobił tak prawdopodobnie nikt nigdy

historyjka z głównego posta to poziom best of kabarety filharmonia sopot a nie śmieszna historyjka
  • Odpowiedz