Wpis z mikrobloga

@Kair: jak było poniżej 100 zł za 100 ml to Afnan 9pm. Zapach, który zapamiętałem jako bardzo dobry klon Ultra Male o świetnych parametrach i który podobał się otoczeniu. Supremacy in Heaven jest jak dla mnie lepsze niż obecnie Silver Mountain Water na którym się wzoruje. Pozostałe propozycje w tych komentarzach też są fajne :)
@si-senior: Sprawdziłem 9pm na ph i wychodzi praktycznie w cenie Ultra male, ceny faktycznie powaliło obecnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Na Supermacy in heaven chyba się skuszę naprawdę bo wiele osób poleca. Na tę porę roku będzie okej czy to typowy letniak? (nie miałem okazji sprawdzać tego Creeda akurat)
@Kair: lepiej weź sobie odlewki. A jak chcesz najlepszą alternatywę SMW to ja polecam zainteresować się Rasasi Al Wisam Day. Nie jest to bezpośredni klon, ale są to świetne perfumy.
Supremacy in heaven ma jakąś taką chemiczną owocową nutę, która jest wspólna z innymi perfumami z linii supremacy. Niektórym, tak jak mi, ta nuta strasznie przeszkadza.
@Kair: nie wiem jaki jest najlepszy bo nie wąchałem nic oprócz supremacy in heaven, not only intense i supremacy in oud i obydwa supremacy polecanko, od not only intense wole CDNIM