Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania we #wroclaw Szukam głównie na ostatnim piętrze (z garażem i windą) i trochę mało tych mieszkań (około 30 w całym Wrocławiu) Dlaczego na ostatnim piętrze? A dlatego, że wynajmowałem 3 rożne mieszkania i w 2 z nich nade mną były jakieś dzieci z ADHD które biegając sprawiały, że sufit dudnił. Robiły to od czasu do czasu, jednak czasami się denerwowałem. Mimo wszystko było to do wytrzymania. I wiadomo, można różnie trafić a więc zastanawiam się czy warto szukać na tym ostatnim piętrze?
Biorąc pod uwagę wszystkie piętra mam o wiele lepszy wybór względem lokalizacji, metrażu, widoków itp.

Edit: Przez przypadek dodałem ten wpis równo o 21:37 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #polska #gielda #mieszkanie #sasiedzi #heheszki
MasterOf8 - Zastanawiam się nad zakupem mieszkania we #wroclaw Szukam głównie na osta...

źródło: comment_16627519199l1M6OIYAiBzuu6e0yXHij.jpg

Pobierz

Gdzie szukać mieszkania?

  • Na ostatnim piętrze #spokój 66.0% (99)
  • Na każdym piętrze, bo ciezko bedzie znalezc 34.0% (51)

Oddanych głosów: 150

  • 25
@MasterOf8:
sprawdzam tylko archicom, bo innych mi się nie chce:
River point: 19 mieszkań na ostatnim piętrze w sprzedaży
olimpia port: 57
awipolis: 31
Browary: 36
Planty: 51

pozdrawiam
@MasterOf8: ostatnie pietro w nowym budownictwie jest super, byle bez okien na zachod/poludniowy zachod. Przy ukladzie polnoc-poludnie wlaczam klime 10 razy w roku, bo wiecej nie ma potrzeby. U mnie max 27st w czasie upalow, a sasiad z oknami i ścianą na zachod 34stC. Prywatność dużo wieksza niz na nizszych pietrach (osiedle 6pietrowe). No ale gdybym sprzedawal to pewnie chcialbym 1k zł wiecej za metr w porównaniu z gorzej polozonymi mieszkaniami
@aikonek: A coś co nie jest na etapie dziury w ziemi?
Poza tym:
Olimpia Port to jak jakiś obóz, blok 20m od bloku i okropny dojazd do centrum.
Browary są zaraz przy ruchliwych torach kolejowych