Wpis z mikrobloga

No więc sprawy mają sie tak. Taki chyba #przegryw , że chłop 30 lat zabrał sobie rodziców na All Inclusive do Bułgarii. I tak sobie siedzimy z ojcem i popijamy bułgarską whisky z bułgarską polo coctą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Różowe tak jedynie patrzą jakby z politowaniem, ale mam to w dupie w sumie. Ojciec i mamuśka szczęśliwi, wiec i ja mam dobry humor. Zdrowie ( )
#podroze
cieply_chlodniarz - No więc sprawy mają sie tak. Taki chyba #przegryw , że chłop 30 l...

źródło: comment_1662746979FJj6A92RestYWkcxbtfwXN.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
właśnie odkryłeś że życie to nie Instagram


@xspeditor: zależy w jakim środowisku się obracasz. Są ludzie co dbają o siebie i totalna menelnia... Instagram nie ma tu wiele do rzeczy, bo tak było na długo przed nim.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nimzdeiw: prawda, jestem zaskoczony tym, co zastałem na plaży. Tłumacze to sobie tym, że wakacje się skończyły i na plaży widać dużo ludzi starszych. Natomiast zszokował mnie widok dzieciaków nakładających całe talerze słodyczy w hotelu - widać jak za darmo, to trzeba jeść do porzygu. Skutki potem widać na plaży.
  • Odpowiedz
No i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale korzystają z życia, a ty za to siedzisz w piwnicy xDDDDD


@Krzysztof53647: bo ty wiesz gdzie ja siedzę i co ja robię. Nie mierz ludzi swoją miarą mirek.
  • Odpowiedz