Wpis z mikrobloga

Informacje w jakiś tam sposób istotne dla znanych i lubianych mirosławów z Krakowa, o czym dwa razy nieśmiało napomknąłem tutaj w ostatnich kilkunastu dniach.

Wygląda, że czeka mnie #pracbaza w delegacji, tym razem w (mojej) branży i po najbliższym weekendzie będę już w mieście rogali i Michaua a nie pod Mariackim, bowiem mam uderzać na Poznań!

Sprawy nie są jeszcze całkowicie dograne, m.in. niejasna kwestia weekendów, która jeszcze może dać mi czasem możliwość widywania z bliska #krakowpiwo, ale całościowo wydają się już formalnością.

Żeby też tagu nie marnować ( ͡° ͜ʖ ͡°) , to jeśli nie jesteście wieczorem zajęci, to możemy uskutecznić dziś (czwartek) jakieś piweczko bo będę - dwudniowym przelotem - w Krakowie. Jeśli chodzi o porę, to nie wcześniej niż 19. Oczywiście lokal też do dogrania lub tradycyjny.

Nie wypisuję całej spamlisty, a tych, których podejrzewam (wnioskując po aktywności ;] ) o bycie aktualnie pod Wawelem: @polok20 @Tunia @MasterSoundBlaster @adios @Vinniczek @tangerine_ @Sepang @manimalia @DOgi @kicioch
  • 33
@M4lutki: Wawel jest daleko dla mnie. I daleko na busa wtedy mam >:

Muszę wsiąść przy Galerii Krakowskiej, bo gdziekolwiek indziej się już stoi na (nie "przy") drzwiach w busie ;\
@kasik913: Racja, zabij - gdzieś mi uciekłaś.

@polok20: Ok, wkleję zaraz.

@morsik: "bycie aktualnie pod Wawelem" - chodziło mi, że w obecnych dniach przebywają pod Wawelem, w Krakowie ogólnie; miejsce zbiórki zawsze robimy w okolicach rynku : )
@idol89: Aa... okej. Ja okazję miałem w sumie dopiero raz być na piwie - choć wyżej wymienionych spotkać lepiej niż raz - bo krótko w Krakowie mieszkałem, a dojazd/powrót trwa :P