Wpis z mikrobloga

@NewBlueSky: Przecież dalej mamy formę władzy to że się zmieniła to nie znaczy że jest niepotrzebna. Konstytucje wymyślono ponad 200 lat temu demokrację jakieś 3 tysiące lat temu a i tak do dziś zachowały się monarchie, wymrą naturalnie albo nie wymrą wcale.
@NewBlueSky ludzie dają ci się łatwo baitować a ty zwykły przegryw z tagów #famemma #leagueoflegends śmiechu warte ( ͡º ͜ʖ͡º)


@magiol: nie uważasz, że to kondycjonowanie któremu podlegasz (złe i dobre tagi) nie jest właśnie idealnym narzędziem do baitów? Skoro wiem, że ktoś szczeknie na to, że kiedyś miałem wpis pod tym tagiem, to może celowo go tam umieszczam? hmmm, nigdy się nie dowiemy
@NewBlueSky Większość ludzi nie wie skąd się biorą pieniądze w skarbie państwa, to jak oni mieliby zrozumieć, że taka babcia to pasożyt żyjący za hajs podatników. Głupim nie wytłumaczysz, że się mylą. Oni myślą "królowa to musi mieć dużo pieniędzy i być bardzo ważna"
Jeszcze ona, która jawnie powiedziała, że nie wtrąca się w politykę XD no to super królowa, to od czego ona była?
@SargonofAkkad: ale co to ma do tego tematu. To dla mnie zagadnienie jak np podane tu famemma, czy inne zagadnienia streamerów. To małpy w cyrku, które generują wokół siebie ruch, ruch ludzi prostych. A ja dzięki temu mam możliwość socjologicznej obserwacji.

Natomiast nie rozumiem dlaczego ludzie wielbią celebrytów, "królów" itp. Skoro to tylko małpy w cyrku.
@NewBlueSky Większość ludzi nie wie skąd się biorą pieniądze w skarbie państwa, to jak oni mieliby zrozumieć, że taka babcia to pasożyt żyjący za hajs podatników. Głupim nie wytłumaczysz, że się mylą. Oni myślą "królowa to musi mieć dużo pieniędzy i być bardzo ważna"


@dzikiwonsz21: mi anglik mówił, że oni zarabiają na monarchii (ale był strasznym "nacjonalistą" i wgl pro monarchii więc nie wiem ile w tym prawdy), chociaż potrafię sobie
@NewBlueSky: a ilu jest królów na świecie i ilu z nich umiera rocznie? Przede wszystkim ilu jest królów na świecie którzy pamiętają Imperium Brytyjskie i nim zarządzali? Wydaje mi się że królowa elżbieta to ostatnia wielka monarchini, ani skandynawscy królowie ani hiszpański król ani żaden król z tonga tonga czy tajlandi nigdy nie osiągną jej wielkości.
@NewBlueSky nie no gościu nie oszukujmy się ty jesteś orbiterem w okół tych wszystkich xayoo, kasixów i innych kleszczy jak tu normalnie z tobą dyskutować xD


@magiol: w sensie jestem orbiterem bo co? bo wchodze w ognisko socjologicznej dyskusji i obserwuje reakcje innych ludzi w dane zagadanienie, wprowadzam tam nutki swoich "manipulacji" i patrze na reakcje. Albo uzywam ich jako okazji do dyskusji.

Wy prości ludzie eh xD
@Niebieski40: stare baby na wsi tez tak chcialy, zebym odpowiadał i robił to co one sobie wybrał,y nawet moją babcie szantażowały i terroryzowały aby ona czuła się winna, bo im nie mówiłem dzien dobry z wielkim pokłonem (przeciez nie bede sie witac z kims kogo nie znam, a jak one chca sie przywitac to moga same zaczac)
a ilu jest królów na świecie i ilu z nich umiera rocznie? Przede wszystkim ilu jest królów na świecie którzy pamiętają Imperium Brytyjskie i nim zarządzali?


@SargonofAkkad: nie wiem, bo mam to głeboko gdzies xD ja nie swiece ludzi przez pryzmat ich osoby, a przez czyny, a jesli czyny sa zwiazane z np byciem bogatym od urodzenia czy uznamy jako wyrocznie to wprowadzam na to poprawke
@NewBlueSky gadasz jak typowy memowy freethinker xD na pewno masz duuużo przyjaciół w realu


@Vedar: my wolni ludzie nie wiemy co to znaczy gadac jak typowy memowy freethinker, nie musimy sie tego bac, ze komus sie nie spodobamy, wystarczy ze jestesmy soba
@SargonofAkkad: nie rozumiem, co tu ci sie nie zgadza? oceniam czyny ale nie bede propsowac czynow kogos kto zostal wyswiecony jak krol.

Np wezmy dwie osobe, syna miliardera co ma 500m na koncie, jesli on odda na cele charytetywne Xm to mam to w dupie. Juz wieksze wrazenie robi na mnie jak ktos sam doszedl do swojej kasy i oddal chociazby 10zł.
@magiol: dlaczego mowimy o twitchowej dziurze, ja nie mialem konta na twitch do ostatniego pol roku, gdzie zalozylem konto aby dostac skina w gierce. [A mam 24 lata i slyszalem o twitchu od wielu lat]. Nie ogladam streamerow, mozesz opisac swoje urojenia, moze uda mi sie pomóc.
@NewBlueSky No skoro uważasz, że literalnie wszyscy mają cie w dupie. To tylko pogratulować socjalizacji i skilla w relacjach miedzy ludzkich. xD


@Dobrytyp: ludzie z wykopu mnie nie znaja, powinni miec we mnie #!$%@?. Ja nie znam królowej elzbiety i mam w nia #!$%@?, a nawet jakbym ja znal to smierc jest naturalna i bym rozumial, ze stary czlowiek umiera.
@magiol: no ale znowu zmieniasz temat, chyba ze z opoznieniem dotarlo do cb to o co prosilem kilka-nascie? wiadomosci temu

No widzisz dokladnie co tam sie dzieje, znalazlem pytanie socjolgiczno-logiczne, ktore moze miec jakas zmiane socjologiczna ale mi szkoda kasy na to aby to wyslac, ale jak ktos wysyla i nie ma pomyslu to moze uzyc mojego pytania.
@magiol: dlaczego mowimy o twitchowej dziurze, ja nie mialem konta na twitch


@magiol: no tak napislem kilka postów pod famemma albo pod tagiem twitch ale co jest w nich takiego ciekawego ze zostaje fanem famemma albo fanem twitch. Niestety operuje w inny sposob niz slabe jednostki twojego pokroju, nie wielbie ani famemma ani twitch, tlumaczenie tego juz bylo.

Wiec wskaz mi co jest w nich takiego zlego.
@NewBlueSky: Dobrze, że Ty jesteś nie wytresowany i pół życia spędzasz na grze w lola a drugie na oglądanie fame mma.


@devorious: robie to co chce, to czy spedzam pol zycia to twoje urojenia, znowu stworzyles chochola w swojej glowie i myslisz ze masz racje, przykra sprawa
@sruba_m3: boostuja mi ego xD

Zobacz tego typa co stworzyl w swojej glowie urojenie (famemma = zlo, ja napisalem kiedys komentarz pod tagiem famemma = spedzilem na tym pol zycia/jestem wielbicielem famemma/itd) i pytam go co jest w tym zlego, czyli podwazam jego urojenie, a on próbuje mi udowodnić, że napisałem komentarz pod tym tagiem.

Czyli chce mi pokazać, że jestem zły bo coś sobie uroił, czyli to do niczego nie
Napisałem ci że kompletnie nie znasz rysu historycznego tej postacii, jesteś typowym ignormantem który myśli że to #heheszki


@magiol: nie musze znac, tu nie chodzi o rys hystoryczny tej postci, a o poddanstwo i wielbienie sztucznych autorytetów. Akurat wiem więcej o Elżbiecie II niż większość polaków, bo mieszałem przez jakiś czas z Anglikiem i rozmawiałem z nim czasem, a on był wielbicielem monarchii angielskiej i duzo o niej mówił.

Ale to
@GamereQ żyła jak pasozyt z podatków - rodzina królewska jest największym generatorem dochodów z turystyki w UK, niestety jesteś strasznym ignorantem. Ale dobrze, że przynajmniej masz swoja, nic nie warta opinie na ten temat, bo czym byśmy byli beż swoich opinii.