Wpis z mikrobloga

Jak zwalczyć syndrom biedaka? Nie potrafię sobie poradzić z wydawaniem pieniędzy, mimo że odkładam dużo to tak na prawdę bez głębszego celu. Nakręcam się na zakup dużej ilości rzeczy, inwestycji w siebie. Ale jak przychodzi co do czego to wolę tą kasę przytrzymać - w efekcie ostatecznie nie wydaje. Inflacja zapier...., potem wrócę za pewne za pół roku do kupna tych rzeczy i w związku z ich wywalonymi cenami odpuszcze. I tyle koniec końców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czuje jak kasa przelatuje przez palce, zamiast kupić sobie jakieś sprzęty na kilka lat, zainwestować w lepsze oprawki, pomyśleć o siłce domowej czy też zadbanie o siebie (chociażby ten aparat na zęby itp) to ciągle ciułam i ciułam.
#przegryw
  • 9
@Kuba04: ciężko widzę możliwość zainwestowania tej kasy żeby coś jeszcze zyskać. + cykam się że jakiś głębszy kryzys to odpadnie ludziom zainteresowanie takimi przedmiotami bo nie są pierwszej potrzeby.
@Kuba04: no chodzi o to że inwestowaniem online się dorabiam xd i teraz przychodzi do sprzedaży tych moich "dorobków" a ja nie mam psychy tych srodkow jakkolwiek wydać. Przeinwestowywać cały czas też się cykam, bo zara mogę gówno mieć.