Wpis z mikrobloga

Cześć, rzucam palenie i chcę kupić sobie e-papierosa.
Mam pytanie. Moi znajomi mają jakieś, które jak trzymają przycisk (bo kliknie im sie w kieszeni) to pali sie grzałka - no normalne. Ale czy sa takie, gdzie nie trzeba klikać przycisku aby palić - lub najlepiej - da sie ten przycisk zablokowac jakoś na szybko bez wyłączania fajki, ale by można dalej było palić bez przycisku (czytaj często palę przed PC, jadąc na rowerze i tak dalej, wyłączanie i włączanie to byłaby zmuda, chce bez przycisku lub taki w którym nie trzeba go używać).
Moi znajomi mają Smok Nord 4 i tam trzeba trzymać ten przycisk, co mi sie nie podoba.

Kolejna sprawa jakie liquidy polecacie? Nie bez smakowe, ale raczej nie do końca mocne. Do tego jaka moc na start? paliłem pół paczki dziennie, teraz kupiłem pare sztuk tych jednorazówek ale to bez sensu wyrzucanie kasy w błoto, te 20mg nikotyny co mają są spoko mocą dla mnie, liquid aby był taki sam mocny na e-papierosie też 20, czy słabszy bo na przykład zakupiony epapieros będzie mieć mocniejszą grzałke? Jestem laikiem, prosze o pomoc w dobraniu.

//edit fajnie, jakby był jak najmniejszy, nie chce trzymać w kieszeni akumulatora od auta.
#epapierosy
  • 1