Wpis z mikrobloga

Witam, muszę zaprojektować szafkę, tj półki i szafki z frontami do mieszkanka na które mnie nie stać. Chciałabym mieć tam jakąś "szachownicę" w stylu https://pl.pinterest.com/pin/66076319524704807/. Dołączam zdjęcie "szablonu", chciałabym zagospodarować na to 4 pierwsze kolumny, tak jak w przykładzie w komentarzu. Macie może jakieś rady czym się kierować? Będę wdzięczna za Wasze propozycje układu.

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #wystrojwnetrz #architekturawnetrz
  • 7
@slepauliczka: Nie znam się, ale na tym obrazku z pinterest jest fajnie pokazane które szafki powinny być "zamknięte", a które "otwarte". Te na poziomie od pasa do głowy w większości zostaw otwarte, bo tam pewnie polecą książki, zdjęcia, pamiątki, kwiatek. Zostaw sobie tam jedną, czy dwie zamknięte-pionowe w razie czego.

Za to sama góra jak i dół wydaje mi się, zamknięte, bo sam takie miałem i nie dość, że trzymasz tam
@slepauliczka:

Zwróć uwagę, jak stykają się półki z drzwiczkami na zdjęciu, a jak w Twoim projekcie. Ogólnie tych pól "pełnych" powinno być względnie mało, żeby nie były gęsto upakowane. Na zdjęciu np. nie stykają się narożnikami (ale porównaj też długości krawędzi sąsiadujących pól, kształty jakie razem tworzą itd.). W Twoim projekcie dość ciężko to wygląda.