Wpis z mikrobloga

@Poroniec: Ale czego on się spodziewał XD cod dostawał jakieś eksluzywne tryby na ps5 to wszystko jest ok. Gierki eksluzywne też ok chyba że konkurencja chce mieć swoje exy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Szyna1:

Gierki eksluzywne też ok chyba że konkurencja chce mieć swoje exy.

No, bo MS wcale nie mial ekskluzywnych deali z wydawcami i nie mial od samego poczatku exow - pamiętam jak grałem na plejce w Halo i zaraz później w Gearsy ciąłem, tak było.

Swoje exy = Microsoft dysponujący nieograniczonym budzetem kupuje sobie całych wydawców już istniejących IP i zabiera je z innych platform xD
Niechby te 70 miliardow przeznaczyli
  • Odpowiedz
@greven: Ms zniszczył Sony i taka prawda i Sony samo sobie wykopało grób ratując się wydawaniem gier na PC,bo tragiczna sytuacja Sony ich do tego zmusiła. W dodatku podwyższają cene i wycinają elementy z konsoli byle każdy grosz zaoszczędzić. Sami siebie zniszczyli... Ms nic robić już nie musi. Błagają o Coda, bo to top topów gierka, bo praktycznie w każdym roku albo była nr1 albo w top3 w liczbie sprzedanych gier
  • Odpowiedz
@vulcanitu: According to the latest figures provided by Activision, the Call of Duty franchise has sold over 425 million copies of games to date. Co roku ogromne liczby ta gra robi. Rok w rok top topów gra. Nie ma lepszej po prostu. Jakby to był crap to by nikt tego nie kupował. Sam ograłem każdego Coda i wiele DLC do różnych części kupiłem. Po prostu to najlepsza gra(seria) na świecie.
  • Odpowiedz
Ja pamietam jak gralo sie w spidermana na PC. takze tego.


@kermirz: także co?

Spider-Many były wtedy przede wszystkim #!$%@? i robione przez Activision bo to oni mieli licencje ale ją stracili.
Marvel przyszedł z propozycją do Microsoftu a oni to odrzucili więc ostatecznie dogadali się z Sony a sama gra po 4 latach od premiery ukazała się w zeszłym tygodniu na PC także tego
  • Odpowiedz
@vulcanitu: @Jestemkoksupotezny: @PogromcaUP: @NielegalneKretowisko: myślę, że stwierdzenie, że "COD to najlepsza gra" jest trochę niefortunne, ale już napisanie, że COD to gra najbardziej dochodowa i Sony mega mocno zabolałaby utrata tej serii, to już może lepiej brzmi. Nie chodzi o to, czy COD to gra dobra, zła, chodzi o to, że przynosi kupę hajsu.

Gierki eksluzywne też ok chyba że konkurencja chce mieć swoje exy.


@Szyna1: a
  • Odpowiedz
@Cinkito: przeciez tak to wyglada w swiecie korporacji. Facebook wykupil instagram itp. Wieksze firmy wykupuja konkurecje lub inne firmy by zabic konkurencje.

Ja nie jestem za tym, bo to prowadzi do monopolu, ale tak juz swiat wyglada.
  • Odpowiedz
przeciez tak to wyglada w swiecie korporacji. Facebook wykupil instagram itp. Wieksze firmy wykupuja konkurecje lub inne firmy by zabic konkurencje.

Ja nie jestem za tym, bo to prowadzi do monopolu, ale tak juz swiat wyglada.


@kermirz: i jakoś dotychczas to tak nie wyglądało, aż w końcu MS stwierdził, że nie ma czego robić z hajsem i kupił Bethesdę, a teraz chce kupić Activision. Sony, choć robiło i nadal robi wiele
  • Odpowiedz
@Cinkito: skoro najwięcej zarabia to chyba logiczne, że też jest najlepsze. Nikt Ci nie kupuje DLC czy innych płatnych rzeczy do crapów na taką skalę. Ludzie kochają Cody, bo nie ma lepszych strzelanek po prostu. Tak jak napisałem sam jestem graczem Coda od czasów Coda 1 na PC i ta gra czy ogólnie seria jest doskonała. Różne studia pracują i dzięki temu raz dostajemy klasyczne zombie, raz jakieś misje w coop
  • Odpowiedz
skoro najwięcej zarabia to chyba logiczne, że też jest najlepsze


@Jestemkoksupotezny: zależy w jakich kategoriach to rozpatrywać. Jednak CODy nie królują jeśli chodzi o zdobywane nagrody itd., po prostu gra zarabia kupę hajsu. Przypuszczam, że najlepiej zarabiający samochód to jakiś Passat czy inny Golf, który jest po prostu popularny, ale to nie znaczy, że to jest najlepsze auto. COD może być najlepszym FPSem, ale najlepszą grą niezbyt.
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: Z tego co widzę, piszesz to jako jakiś.. wręcz powiedziałbym zaślepiony psychofan coda, więc twoja ocena nie jest racjonalna. To tak jak z graczami FIFY, gra z roku na rok przebija rekordy sprzedaży, ale wejdź w jakiekolwiek community, i wszędzie tylko naczytasz się, co jest złego w nowej odsłonie, co EA zrobiło źle, co mogli by zrobić lepiej, czego nie dodali, co usunęli, że tryb kariery od 12 lat jest
  • Odpowiedz
@bary94pl: Przecież ten cod co napisałeś ma kampanie xD Twoja opinia więc jest z dupy, bo nawet nie grałeś jak widać. Ja gram w całą masę gier i cod jest tylko ułamkiem z tych gier. Tak jak napisałem są lepsze i grosze odsłony w tym roku wychodzi najlepsza odsłona, bo w końcu MW. Fifa jak i Cod to na 100% są najlepsze w swojej kategorii. Pokaż mi na konsoli FPS który
  • Odpowiedz