Wpis z mikrobloga

Czy brytyjscy rekruterzy it są jacyś #!$%@?? Mam wrażenie, że poziom kultury i podejścia do rekrutacji w porównaniu do polskiego hr to jest jakieś dno.
Gadam z gościem w poniedziałek, mówię mu, że do końca tygodnia nie mam czasu na techniczne interview, dam znać na maila w poniedziałek. Mówię mu też, że w środę i w czwartek mam ważne sprawy prywatne do załatwienia, nawet mówię o co chodzi, nie będzie mnie w pracy. A dzisiaj rano dostaje maila od docelowego klienta z zaproszeniem na interview o 17, zgodnie z tym co ustalone było z rekruterem. Nie odpisałem, teraz rekruter wydzwania do mnie, pisze na linkedinie i whatsapp czy da się ustalić rozmowę na jutro? xD A jak go prosiłem o podsumowanie poniedziałkowej rozmowy na maila to się wykręcał, "ee wyslę Ci kontakt do siebie". Jakoś te konktraktornie w UK dziwnie działają wydaje mi się. Nie oceniam na podstawie jednego gościa bo jeszcze mam 2 podobne przypadki xD

#pracait #programowanie
  • 3
@Someguy3517372: Są mocno #!$%@?, tłumaczyłem ostatnio jednemu że za 3300€ to można jechać na dwa tygodnie do norwegii malować płoty (dołączając oferte) a nie na duńską platformę wiertniczą na morzu północnym jeszcze z własnym wkładem 10k+ na dodatkowe certy

Odpisuje mi że jest więcej niż 3300 w ten sposób

Zarobki byle frajera w nrd w heinrichszeksie to więcej w roku 2022, taką kase płacili na platformach w latach 90'

#!$%@?łem z
Pobierz
źródło: comment_1662566487Sc8Iuh1binSnX62AceDRBY.jpg