Wpis z mikrobloga

Witam,

Zna ktoś może z Was portal polsky.tv do oglądania TV? Może mi ktoś powiedzieć, czy mając u nich abonament jest dostęp do kanałów HD czy nie? Wiadomo, że dla kont testowych jakości HD nie włączają. Interesuje mnie to, ponieważ są tam prawie wszystkie kanały z serii C+, FilmBox

Czekam na jakieś porady i opinie Pozdrawiam :)

#tv #portal #operator #internet #film #filmy #seriale
  • 24
@Krzysiek1203_88,

@Howkin: Do tej pory używałem weeb.tv, ale ostatnio mają poważne problemy ze stabilnością i usunęli sporo kanałów, np. Canal+, wszystkie hbo i jest tylko jeden filmbox. Natomiast tutaj jest sporo c+ i filmboxa, a dodatkowo sporo kanałów sportowych na których mi zależy. Gdyby nie ostatnie akcje z ich strony i usuwanie kanałów to nadal tam byłbym. A z weeb.tv korzystam już od 2 lat. :)
@Howkin: Spoko, nie ma sprawy. Znalazłem ten powstał z polecenia jakiejś osoby na Facebooku, która ze złością pisała komentarz do weeb.tv. Oni zamiast coś robić z usterkami to wklejają jakiś głupoty na swój profil. Zalecam poczytać lekturę z uwagami do weeb.tv.
@flagam:

Powiem Ci że rozważę chyba sobie ten portal bo lecę na Vectrze na kablu i straszna bida z kanałami. Tym bardziej w sumie że znalazłem zajebistą appke na androida jak GMote że mogę sterować komputerem przez smartfon poprzez wifi, myszka, klawa wszystko. :)
@Howkin: Jak chcesz sterować komputerem przez Internet lub sieć lokalną Wi-Fi to polecam team viewer. Instalujesz go na PC i telefonie lub tablecie i masz super narzędzie do zdalnej kontroli. Polecam go.
@Howkin: Ja lecę na UPC, ale tu za pakiet C+ i hbo biorą po 30 zł za miesiąc na każdy pakiet. Na weeb.tv było ok, ale teraz im się psuje niesamowicie.
@flagam:

Stary, ten Team Viewer jest genialny. Na SGS3 działa idealnie i zajebisty komfort użytkowania. Dzięki wielkie, czego to się człowiek może dowiedzieć. :)

Ja się wstrzymam jeszcze jakiś czas i pomyślę nad tym portalem, właśnie jedyne co mnie tutaj odrzuca to płatność w Euro bo co jak co ale weeb.tv kusił ceną i mobilnością.
@Howkin: Tak, weeb.tv może i kusi cenami, ale to właśnie odbija się na częstych awariach. Ostatnio ciągle im się tnie i zrywa. Trafiłeś na osobę, która hobbystyczne zajmuje się informatyką. U mnie wiele osób do mnie idzie jej chodzi o coś w tym temacie. A jeżeli chodzi o polsky.tv to właśnie do nich wysłałem kilka pytań przez e-maila.
@Howkin: Na chwilę obecną jeszcze mi nie odpisali, ale coraz bardziej kusi mnie wziąć u nich abonament roczny (płatny miesięcznie), ponieważ jest najtańszy od innych. Ale najtańszy* jest roczny płatny jednorazowo z góry, lecz po przeliczeniu na PLN to nie stać mnie na ten wariant. Dlatego jak będę brać to, abonament roczny płatny co miesiąc, czyli 16,95€ (rocznie wychodzi około 203 PLN), a w przypadku rocznego przy opłacie jednorazowej (około 800
@flagam: Cześć. Nie odpisali mi, ale rozmawiałem z nimi przez Skype (po Polsku - byłem zdziwiony). Nie masz co liczyć na to, że uda się kupić u nich abonament będąc w Polsce. Problem polega na tym, że formularz składania zamówień w polu "Region" nie ma na liście Polski. Nawet sztuczka z płatnością z kartą nie przejdzie. Eh, do diabła...

A może Ty znasz jakiegoś dostawcę IPTV z kanałami takimi jak: C+,
@Howkin: Witaj. Mam info, na pewno Cię zainteresuje. Platforma weeb.tv działa już normalnie, a nawet widzę, że powróciły moje kanały, na których mi zależało, czyli seria C+ i HBO.