Wpis z mikrobloga

cresta?


@Devhar: Kto to jest, chętnie go poznam. Chwila, to ten z awatarem jokera? Dobrze kojarzę? Taka odważna 2 miesięczna pomarańczka? A ty czyim multi jesteś cwaniaku? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale mówimy teraz o tych POTĘŻNYCH pisowskich botach. Mój zakop gówno zrobił tak naprawde.


@Mr_3nKi_:
- dołożyłeś cegiełkę
- twierdzisz, że to boty lewicy cokolwiek to znaczy
- sam jesteś w tych zakppach razem z tymi "botami lewicy"
- jesteś botem? xD
  • Odpowiedz
@Kryspin013: ale mówimy teraz o tych POTĘŻNYCH pisowskich botach. Mój zakop gówno zrobił tak naprawde.


@Mr_3nKi_: Tytanie intelektu. Zobacz sobie ile kont spadło i jakie mieli akcje na tym portalu. Praktycznie po za zakopywaniem i wykopywaniem znalezisk zero akcji. Do tego wszystkie konta założone w podobnym czasie z generycznymi nickami. I nie rób z siebie głupka.
  • Odpowiedz
Tylko czekać aż @Mr_3nKi_ zacznie w kółko pisać coś o jakichś przegrywach i wychodzeniu z piwnicy


@Devhar: Bo udzielam sie od czasu do czasu na #przegryw? xD

Tylko wam przypomnę, że to wasi kuple mają discorda, na którym siedzą 24/7 bawiąc sie w polityke na portalu ze śmiesznymi obrazkami. A jak zaczną płakać to sie zwołują, aby zakopać dane znalezisko xD

Przegrywy to przy was ogarnięci
  • Odpowiedz
twierdzisz, że to boty lewicy cokolwiek to znaczy


@Kryspin013: Ty na poważnie wziąłeś mój tekst z tymi lewackimi botami? xD Nawiązywałem do tych twoich wymyślonych pisowskich, ale widać, że nie skumałeś xD
  • Odpowiedz
Tytanie intelektu. Zobacz sobie ile kont spadło i jakie mieli akcje na tym portalu. Praktycznie po za zakopywaniem i wykopywaniem znalezisk zero akcji. Do tego wszystkie konta założone w podobnym czasie z generycznymi nickami. I nie rób z siebie głupka.


@Kryspin013: A ty dalej nie rozumiesz, że ty i te twoje urojenia nazywacie te boty Pisowskimi.
  • Odpowiedz
Tak


@Devhar: I? Co dalej? Ja tam plącze, czy co robię? Pokaz mi jakieś soczyste screeny. Udzielam sie na przeróżnych tagach, które nawet nie mają ze mną nic wspólnego.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: A ty dalej nie rozumiesz, że ty i te twoje urojenia nazywacie te boty Pisowskimi.


@Mr_3nKi_: nie, ja dalej nie rozumiem, czemu po raz któryś zakopujesz pisowskie afery i odwracasz kota ogonem jak ktoś cię o to pyta. Chociaż muszę napisać wprost, że się domyślam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz