Wpis z mikrobloga

Właśnie dzownili do mnie z TVP z zaproszeniem do programu w następnym tygodniu.
@JIm2Lahey wiem że Sławek ci pozwolił wystąpić ale chyba do ciebie nie dzwonili co?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak waszym argumentem jest że Konon jeździ taksówkami i czasami obiad zje obiad z zodiaka a po 3 latach opieki pseudo remont był wykononany dopiero po naciskach MOPRU to niech Bóg ma was w opiece przed Kaszewiakiem
A najlepsze że nie da się obronić najbardziej skandalicznych rzeczy czyli zarabianiu na piciu moczu i oblewaniu się kałem przez ograniczonego umysłowo typa bo MASTERMIND Z KRZYŻOWEJ robił specjalne trailery z tych wydarzeń na mlecznych shotach i jest to dowód że robił to z premedytacją.

#kononowicz
#patostreamy
  • 44
@OlgierdAndrzejewski: Chłopie czego się spodziewasz po wykolejeńcach? Że zobaczą cokolwiek karygodnego i niemoralnego we wyrachowaniu Nowaka? Dla nich, jeśli kryptydy mają zapewniony byt materialny, to znaczy że wszystko jest ok, a reszta to czepianie się i dokuczanie dla jego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Logika w stylu, że jeśli rodzina dobrze prosperuje, dzieci są ubrane i najedzone to znaczy że rodzina nie jest patologiczna mimo że stary/stara nadużywa
@OlgierdAndrzejewski: Z drugiej strony zauważ, że obecnie najbardziej krzyczą o moralności i ośmieszaniu Kononowicza Ci, którym głównie przeszkadza to, że gość z Krzyżowej to cenzuruje, a nie sam proceder. Wykorzystują to instrumentalnie do walki z nim faktycznie mając wywalone na Kononowicza. Czekają na powrót Fiodora na białym koniu (tego co nagrywał Konona jak się przebiera w kiblu) i na tzw. "biedną szkolną". Mam nadzieje, że będziesz konsekwentny i będziesz "walczył" w
@knurknurewiczpierwszy: ale mnie nie obchodzi czego chcą ludzie bo nie robie tego dla ludzi i ich zachcianek. Problem z cenzurą jest taki że on decyduje co pokazać a czego nie ale nie by nie ośmieszać Konona i by nie działa mu się krzywda tylko by nie chlapnął czegoś na jego temat lub by kanał nie stracił monetyzacji.

Gdy mówione jest o drażliwych tematach np że Konon domaga się rozliczeń i mówi