Wpis z mikrobloga

  • 2
@Rzuku Bez kitu. Tak jak rzadko w tamtym czasie oglądałem teleturnieje(teraz w ogóle). Tak kłamczuch był jedyny, obok 1 z 10 gdzie starałem się oglądać regularnie.
  • Odpowiedz
@matiJ: taka familiada, ale jeden z uczestników miał wypisane odpowiedzi na ekranie, a reszta graczy musiała go zdemaskować i wyeliminować
  • Odpowiedz
@matiJ: Jeden z graczy to tytuowy Kłamczuch i on ma odpowiedzi do pytań. Gracze odpowiadają i typują, eliminując graczy kto może lecieć w #!$%@?.
Ewenementem dla mnie było to, że nie tylko te odpowiedzi często były z dupy, uczestnicy często też byli dość charakterystyczni, ibisz sypał powiedzonkami i #!$%@? pomiędzy każdą rundą, a ilość hehe żarcików segz :--D wprowadza szybko w stan wyższej świadomości
Rzuku - @matiJ: Jeden z graczy to tytuowy Kłamczuch i on ma odpowiedzi do pytań. Grac...
  • Odpowiedz
@mpetrumnigrum: Bardzo fajnie wspominam teleturnieje z Ibiszem. Polecam np. ze znajomymi pograć w grę w ciemno bądź awantura o kasę. Tylko znajdź znajomych bo po takich wpisach śmiem wątpić, że masz :D zbyt dużo jadu.
  • Odpowiedz
ale ty jesteś alternatywny #!$%@? xD normalnie płatek śniegu, on nie ogladal głupich teleturniejów tylko delektował się dalekowschodnimi arcydziełami Kurosawy xD


@Fighter_forGlory: ale ty szófladkujesz ludzi.
Nie mam też netfliksa ani temu podobnych rzeczy.
Kurosawę znam jak wszyscy.
A tak teleturnieje są głupie w większości.
A ta żenująca krytyka nie podniesie twojej wartości we własnych oczach.
  • Odpowiedz
to po #!$%@? się wypowiadasz pod postem który dotyczy teleturnieju? Nic nie wnosisz do tematu a nikogo nie interesuje,że nie lubisz. Masz takie prawo


@Fighter_forGlory: ocho leczysz swoją niskią samoocenę poprzez wyzywanie innych. I tak nadal będziesz psychicznie sflustrowanym małym człowiekiem.
Miłego dnia.
  • Odpowiedz