Wpis z mikrobloga

@Emilia_: a żebyś wiedziała. Jak w młodości się wypadnie z kręgu społecznego to potem są tacy dorośli, którzy nie potrafią zachować się w towarzystwie, albo kogokolwiek poznać. Zwyczajnie nie wiedzą jak, jest to dla nich obce, a dla innych wydaje się dziwne, co powoduje kolejne odtrącenia. Potem jest izolacja, siada psychika i tak się kręci karuzela #!$%@?. Wszystko przez tą jedną sytuację, która wpływa na wiele kolejnych lat życia.
@Emilia_: Hmm nie jestem z tagu ale mam kilku znajomych lub poznanych ludzi którzy wpadli w ten tag problem jest taki ze jak chcesz się do nich zbliżyć to często wychodzi dlaczego są odtrąceni w sensie maja tragiczne wady charakteru. Najpierw myślisz wow nie pewnie tak przez przypadek się zachował trzeba powoli a później okazuje się ze po prostu nie da się z tym człowiekiem obcować dłużej lub nie chce twojej
ludźmi których przeorało życie


@Emilia_: jak dla mnie to właśnie życie nawet nie zdążyło ich przeorać i przez to nie zdążyli dojrzeć do niego, myśląc, że żyćko to jakaś bajka Disneya, w której wszystko dzieje się samo i każdy zasługuje na szczęście bez włożenia żadnego wysiłku