Wpis z mikrobloga

Jako kobiecie jest mi zwyczajnie wstyd za wszystkie laski, które nie reagują gdy ktoś porównuje je do małpy wysłanej w kosmos. Same sobie to robicie, pozwalacie sprowadzać się do parteru przez jakiegoś neandertalczyka z ilorazem inteligencji 50.

Wiktoria też zaślepiona zostaniem za wszelką cenę, wstydzić się powinnaś Dziewczyno za swoją dwulicowość, bo gra grą, ale albo się ma jakieś zasady w życiu albo nie. Można grać w tę grę czysto, albo wić się jak żmija.

Mentalna pustynia i u facetów i u pań, cofam to co mówiłam o fajnych laskach w tym sezonie.

#hotelparadise
  • 8
@MoccaC: coś w tym jest, ale pamiętajmy że to gra - w realu łatwo reagować, a w programie trzeba czekać aż pojawi się opcja do zastąpienia partnera lub rozgrywać to w ramach sojuszy.
Wg mnie przykładowo taki zjeb jak Igor szybko byłby odpulony przez Anastazję czy to przez Maćka z którym miała flow i fajne rozmowy czy przez jakiegoś nowego uczestnika, który by z nią po prostu rozmawiał i nie zachowywał
@kipman1 tak, ale jak sam zauważyłeś - sojusze są w cenie. W tym przypadku Wiktoria powinna zagrać va bank i postawić po prostu na jeden sojusz - czy to z nową czy z Szahirą. Nie ma zbyt dużych szans na pozostanie, ale latanie od jednej do drugiej jak wiatr zawieje te szanse tylko zmniejsza i nie rokuje na przyszłość.

Wystarczyłoby żeby skupiła się na jednej strategii, a nie podjudzała do wywalenia raz
@MoccaC: W przypadku Wiki to w 100% się zgadzam - zapowiedź pandory sugeruje że przez te latanie od jednej do drugiej może być dla niej ciężko. Mimo wszystko liczę że coś się wydarzy ciekawego bo to zbyt proste aby wszystko było uzależnione od tego co Ewelina wylosuje.
@MoccaC: A jak miałyby zareagować? Powiedzieć „#!$%@?”? To by wyszły na wulgarne. Każdy wystawia sobie sam wizytówkę. Nie ma co się kłócić z debilami, czemu ty masz się wstydzić za jakiegoś idiotę z HP? Normalna jesteś? Wyluzuj. Obwiniasz laski, które są mądre i nie kłócą się z idiotami zamiast idiotę, który dał pokaz swojego idiotyzmu. Coś nie tak z wartościami u ciebie.
@Opportunist jakbyś czytała moje poprzednie wpisy to byś wiedziała, że na jego temat już dużo powiedziałam i szkoda strzępić ryja. Natomiast tak, obwiniam laski, że nie umieją stanąć w swojej obronie i dają takim bucom pożywkę żeby utwierdzali siebie i im podobnych w takich przekonaniach. O ile lepiej by się oglądało silne babki, które nie dadzą sobą pomiatać niż kolejne mimozy, które pozwalają się rozstawiać po kątach. Mądre laski by wiedziały, że
@MoccaC: Ale co ona miała powiedzieć? XD Miała mu z liścia dać? Jedna czy wszystkie? Na głupotę się nie reaguje bo to też głupota. O ile ktoś cię nie atakuje fizycznie nie dajesz się sprowokować do pyskówek bo to świadczy o tobie. Jak cię kręcą „cięte riposty” to nie wyszłaś jeszcze z gimnazjum.

Jakby Ewelinie przeszkadzała jego głowa na kolanach to by się odezwała najwyraźniej nie odebrała tego jako coś strasznego