Wpis z mikrobloga

Czas zadać bardzo ważne pytanie. Czym pali Naczelnik Jarosław Kaczyński w słynnej żoliborskiej willi?
Obstawiam gaz, bo przecież za leniwy jest (nawet jeżeli ma ludzi od tego), żeby się #!$%@?ć z #wegiel, no i gaz mógł założyć i kilkadziesiąt lat temu.
A szkoda, bo byśmy przynajmniej mogli spekulować, czy jakiś jego pachołek bierze udział dwa razy w tygodniu w igrzyskach śmierci w sklepie #pgg z resztą Polaków, czy też dostał węgiel, którego nie ma, po znajomości.
Swoją drogą to jest ocieplone? Bo nie jestem pewien patrząc na zdjecie, Matiego nie posłuchałby zatem :). No, ale klima jest przynajmniej, choć wątpię, zęby w pompę ciepła poszedł.

Jak sądzicie, czym #kaczynski grzeje? W tej części #warszawa w domkach jest ciepło miejskie?
edit: foto polskiego Białego Domu
https://images.ctfassets.net/jpo18ojnqq5r/60wwQTAlsbtnPVtjXbzdnN/154d2c38a1754946cb93b39fd1f68001/dom-jaroslawa-kaczynskiego-1615114448.jpg
#bekazpisu #ankieta #pis #pytanie

Co pali w zimę Słońce Narodu Jarosław Kaczyński?

  • Gaz 20.1% (32)
  • Węgiel 6.3% (10)
  • Pellet 0% (0)
  • Olej opałowy 1.3% (2)
  • Drewno 0% (0)
  • Pompa ciepła 5.0% (8)
  • Akta 67.3% (107)

Oddanych głosów: 159

  • 10
  • Odpowiedz
@el_loco_crooliko: lol, nie wiedziałem, że można podejrzeć czyjąś deklarację, ale wygląda na to, ze tak. Super projekt bulwo.
https://www.slaskibiznes.pl/wiadomosci,niedopatrzenie-w-ceeb-mozemy-podejrzec-czym-pala-nasi-sasiedzi,wia5-1-6853.html
Z jednym zastrzeżeniem :)
Jedynym „zabezpieczeniem” CEEB-u jest wybór opcji „Oświadczam, że deklaracja, którą sprawdzam, dotyczy budynku lub lokalu, którego jestem właścicielem lub zarządcą”. Strona w żaden sposób nie weryfikuje tego, czy deklaracją, którą zamierzamy podejrzeć – dotyczy konkretnie naszej osoby.
  • Odpowiedz
@kazly: o hui, tego się nie spodziewałem. Znaczy pytałem dla formalności o ciepło miejskie, ale jednak (przynajmniej w moim mieście) tego się nie stosuje, tłumacząc, że to bodajże nieefektywne (taki domek w praktyce do systemu oddaje ciepło takie jakie pobrał, bo w odróżnieniu od bloku nie ma gdzie tego ciepła oddać). No ale może kiedyś w Warszawie i innych miastach budowano właśnie z ciepłem z sieci.
  • Odpowiedz