Wpis z mikrobloga

Wrzucam update po 4 miesiącach od #przeszczepwindiach

Tutaj fotki do oglądania : https://imgur.com/a/eDQNpXQ

Generalnie odrost ruszył, wygląda to co raz lepiej i myślę, że wyjazd do Indii był dobrym wyborem.
Jedynie mam zastrzeżenia do lewego profilu, gdzie na górze jest obszar z jaśniejszymi włosami. Na fotkach przed przeszczepem już tak było, zobaczymy czy sytuacja w kolejnych miesiącach się poprawi. Chyba zacznę stosować minoxidil, żeby zagęścić ten obszar.

Obecnie stosuję finasteryd 6 razy w tygodniu oraz dutasteryd 1 raz w tygodniu. Dodałem dutasteryd w ramach kontry na to, że zaczałem chodzić na siłownię (podwyższony poziom androgenów). Finasteryd obniża poziom DHT o 70%, dutasteryd ponad 90%.

Obserwujcie tag #przeszczepwindiach jeżeli interesują was kolejne wpisy

#przeszczepwlosow #finasteryd #dutasteryd #minoxidil #blackpill #indie #wychodzimyzprzegrywu #looksmaxing
okrim - Wrzucam update po 4 miesiącach od #przeszczepwindiach

Tutaj fotki do ogląd...

źródło: comment_1662480792YBtRNZ2EdlS3tBN4voW0S6.jpg

Pobierz
  • 81
@okrim: moim zdaniem zrobili dobrą linie włosów (bo dość kwadratową)

A jeśli chodzi o same wlosy- czy one na początku są takie cieńsze i bardziej odstające? Czy to tylko efekt tego, że nie są jeszcze tak gęsty jak miałyby być?
@okrim: Jestem ciekawy końcowego efektu bo o ile linia włosów z przodu zaliczyła duży postęp w pomiędzy 2 a 4 miesiącem to korona wciąż wygląda biednie przez co całe włosy wyglądają bardzo nienaturalnie. Tak czy inaczej gratuluje decyzji bo przeszczep włosów to nadal coś raczej mało spotykanego.
@CloudSpanner: na koronie póki co ta klinika nie chciała się podejmować wszczepiania, bo jest tam jednak dużo włosów, ale jasnych. Jedynie wynegocjowałem 350 graftów w najsłabszym miejscu. Na szczęście jestem wysoki i mało komu dany jest widok moich włosów od góry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Minoxidil może poprawi trochę sytuację
@okrim: A to zaskoczyłeś mnie tym, że klinika nie chce podejmować się wszczepienia w celu zagęstnienia ubytków? To trochę dziwne bo obserwująca swoje łysienie to w większości czegoś takiego bym potrzebował a nie całkowitego przeszczepu od 0. Wyjątkiem jest oczywiście czoło i zakola gdzie linia włosów jest trochę wyżej niż pare lat temu.
@PoteznyMagWody: Już wróciłem do stosowania minoxa.

Co do zwiększenia przeżywalności przeszczepionych graftów, to wątpie żeby coś dawał, brak raczej na to badań, niby jak to miałoby działać. Przeszczepione grafty nie są zminiaturyzowane, więc nie potrzebują minoxa.

W każdym razie klinika Eugenix zapewnia, że u nich przeżywalność jest bliska 100%, nie to co w Turcji 70%. Jestem w stanie im uwierzyć, to fotka z dzisiaj, po 4.5 miesiąca.
okrim - @PoteznyMagWody: Już wróciłem do stosowania minoxa.

Co do zwiększenia prze...

źródło: comment_1663889853r8rwSjEnQnnmd717qxAiI7.jpg

Pobierz