Wpis z mikrobloga

#pokazmorde z dużą rakietą którą sama zbudowałam, drugi rok z rzędu.
Zdjęcie z rakietowego Festiwalu Meteora 2022, z Pustyni Błędowskiej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o modelarstwie rakietowym polecam niedawny odcinek SpaceHUB z członkami Polskiego Towarzystwa Rakietowego i komentarze pod wpisem z zeszłego roku. Możecie też pytać pod tym wpisem :D

Nie piszcie żeby spadać na instagrama, tam też jestem - rakieciara.
Networks_PowerCat - #pokazmorde z dużą rakietą którą sama zbudowałam, drugi rok z rzę...

źródło: comment_16624618919SuBZ1ljnkoF2QiwaeAh0n.jpg

Pobierz
  • 249
  • Odpowiedz
@sruba_m3

co za tym idzie, uczestniczyć w dyskusji jak równy z równym.


Ale wiesz, że Ty to raczej z niewieloma osobami pogadasz jsk równy z równym? Nikły promil społeczeństwa prezentuje tak niski poziom i raczej nikt nie będzie się do niego zniżał ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Networks_PowerCat: chcesz mi powiedzieć, że w 38 milionowym kraju o powierzchni ponad 300tys km2 jest jedno miejsce i jeden termin żeby móc wystrzelić rakietkę modelarską? SERIO?!
  • Odpowiedz
@sruba_m3: Na tym portalu to typowe, że gdy nie ma się nic merytorycznego do dania (lub przeciwnik ma rację) to się włazi w profil i wywleka zupełnie nieistotne tematy, tak jakby miały jakiekolwiek znaczenie w danym wątku. To generalnie dość powszechne. Kaczyńskiego jedzie się za bycie niskim i samotnym, na Tuska doszukali się dziadka w Wermachcie, itd.
  • Odpowiedz
@Networks_PowerCat: szkoda że tak mało rozreklamowane, ale znalazłem wydarzenie na fejsie i będę za rok, z Krakowa mam blisko, a przy okazji można sobie zrobić wypad na łikend pod namiot bo tam są świetne tereny ;)
Pozdrawiam i propsy za ciekawą pasję ;>
  • Odpowiedz
Ależ festiwal #!$%@? i białorycerzy w wykonaniu normików powyżej xD


@sruba_m3: dawno nie widzialem bardziej zenujacego osobnika od ciebie. I ty masz 30 lat mentalnie bedac na poziomie wczesnych licealistów płaczących na tagu przegryw bzdurzących o normikach? Nic ci w zyciu nie wychodzi? Smutno, ale nie trudno zauważyć, że problem leży w tobie. Kiepska socjalizacja?
  • Odpowiedz