Wpis z mikrobloga

Cześć,

Niedawno zrobiliśmy sobie weekendowy wypad do Berlina. Głównym celem był Berlin Wschodni i dzielnica Friedrichshain z jej ciekawostkami i knajpkami. Obecnie to dzielnica studencka więc życie toczy się tu właściwie na okrągło. Ale przy okazji odwiedziliśmy też ciekawe, mocno lokalsowe miejsca na Kreuzbergu i w centrum Berlina Zachodniego by zobaczyć Thai Park. To miejsce, gdzie w weekendy gotują Azjaci i można sobie zrobić przegląd azjatyckiej kuchni a Berlińczycy przychodzą z całymi rodzinami, zabierając kocyki i robiąc sobie przy okazji pikniki. Wszystkie ciekawostki znajdziecie w nowym tekście.

Zapraszam do tego znaleziska i jego wykopek.

Polecam też obserwację hasztagu #szalonewalizki jeśli chcesz być na bieżąco z moimi znaleziskami.

#niemcy #berlin #berlinwschodni #berlinzachodni #kuchniaazjatycka #murberlinski #podroze #turystyka #pomyslnaweekend
SzaloneWalizki - Cześć, 

Niedawno zrobiliśmy sobie weekendowy wypad do Berlina. Gł...

źródło: comment_1662442756QnT5Xds2J7rMHz8cV2DzHk.jpg

Pobierz
  • 7
@BlueScreeen: my też zanim cokolwiek zamówiliśmy pochodziliśmy żeby sprawdzić kto i jak robi i generalnie wszystko było spoko. W większości miejsc najlepsze są takie małe przekąski za 2-3 euro bo można popróbować i się przy okazji najeść
@SzaloneWalizki: wczoraj wróciliśmy z wypadu do Berlina i szczerze mogę polecić. Pad thai w Thai Parku chyba najlepszy jaki do tej pory próbowałem. Dużo daje do myślenia ilość i rozmaitość mijanych ludzi na ulicach i w transporcie publicznym. U mnie to były przemyślenia, że nikt nie zwraca na Ciebie uwagi, więc żyj po swojemu i nie warto się przejmować co sobie ludzie pomyślą lub czy się wygłupisz. Mega śmieszne było gdy