Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: Polecam się :P No to też. Ale no można mieć słabszy :P Były 1.4 125 KM. Znajomy miał z działu i w sumie nie narzekał. Sporo po mieście jeździł, czasami na autostradzie przycisnął 200+ km/h i bez awarii się obywało. Aa no i na plac nam zjechał taki superb 1.4 125 KM, który miał jakoś 3/4 lata i nalot 200k km. Pojechałem do aso skody zapytać o historię i
  • Odpowiedz
@piwakk: no podpytalem sprzedawcę to autko 2-3 miechy stoi i parę osób go niby chciało ale nie dostali finansowania. Mówił że takimi superbami mało kto się interesuje bo wolą automat i większy silnik.

Co do silnika to te 1.4 TSI 150km też raczej dobrą opinię mają. Na pewno lepszą niż następca 1.5TSI.

No i przy 9kkm puknięta była z przodu. Szkoda na 10k pln obsłużona w ASO.
  • Odpowiedz
@marcinpodlas8: jakbym zapytał u mnie w rodzinie, gdzie mam 2 Skody, to też by powiedzieli, że super auta (Octavia i Superb). Ale jeden chce się nagle zatrzymywać co 200-300km, bo "hehe coś plecy bolą", a turbinę w swoim dizelku pierwszy raz zmieniał po 100kkm. Drugi też chwali, że perfekcyjna maszyna ("kupiłem, bo to jak audi" - prawdziwy cytat), ale trasy Warszawa-Rzeszów też nie da rady zrobić na raz, chociaż na
  • Odpowiedz
ale trasy Warszawa-Rzeszów też nie da rady zrobić na raz


@bidzej: ziomek superbikiem regularnie robi Warszawa- Gdańsk, Gdańsk-Poznań i nie narzeka przerw nie musi robić. Jechałem z nim raz Lublin- Poznań dziabnęliśmy na raz i zajebiście było.
  • Odpowiedz