Wpis z mikrobloga

@astri: jaka grubość?
co to znaczy z "litego drewna" - jeden 60 cm kawałek? Nie sądze, pewnie klejonka. Jakie wymiary tych klepek?

and btw, przemysl czy na pewno chcesz taki blat. Jak jestes zarobas i ci kasa nie robi roznicy, to fajny gadżet, ale ogolnie dębowe blaty są mocno niepraktyczne.

Mimo ze kocham drewno, to u siebie bym chyba blatów dębowych nie zrobił. Albo zrobiłbym dlatego, ze umiałbym je potem ogarnąć
@SamiecOmega: @Zielone_Jabuszko_Rosnie_Sobie:

grubość 4 cm, zapomniałem dopisać ale tak, to klejonka i to blaty do stołów o wymiarach max 200x100 cm, listwy różnej szerokości, standardowo nie przekraczające 10-11 cm oraz nie węższe niż 4-5 cm zbliżone pod względem kolorystycznym

znalazłem producenta przez przypadek blisko lasów i taką cenę mi zaproponował, kiedyś przewoziłem od niego blaty do producenta mebli i właśnie go ostatni pytałem o cenę i tak mi wycenił

myślałem
@astri: Cena dobra i drewno na stół do salonu tak do kuchni nie. Osmo owszem ale nie olej tylko "wosk twardy olejny". Osmo daje radę ale jak planujesz imprezy wódkę, wino soki i lubi się coś rozlać a nie chcesz od razu ścierać i mieć wywalone to najlepiej profesjonalny lakier dwuskładnikowy na bazie rozpuszczalnika w dużym macie. Nie wygląda jak plastik a chroni bardzo dobrze. Ja używam Adler legnopur G10 jak