Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haxx: może być ciężko. Braki były przez cały rok, a dostawy dość małe i szybko się rozchodziły. Winą jest brak podzespołów. Jak tylko firma dostaje swój przydział to wszystko trafia do rowerów i na sprzedaż. Jedna z firm (możliwej że Romet) już chyba wyprzedał modele 2022 i trzeba czekać na 2023. Tak więc nie nastawiałbym się za bardzo.

Ostatnio bikester miał fajną wyprzedaż, więc może ich marki będą taniej.
  • Odpowiedz
@haxx: Za jakieś 2-3 lata jak (o ile) skończą się problemy z dostępnością, shimano całkowicie przejdzie na nową generacje swoich grup i wszystkie fabryki będą produkować tylko nową serię.
Do tego będzie sporo używek z wyższej półki bo przez pandemię wszystko się wyprzedało, nawet te dużo droższe modele. Część z tych ludzi stwierdzi że to nie dla nich i będzie chciała odzyskać trochę kasy.
  • Odpowiedz
@haxx: kiedyś na późną jesień dało się kupić coś fajnego z wyprzedaży

Ale od 3 lat jest problem z dostępnością rowerów więc wszytsko się wyprzedaje na pniu. Więc defacto marzec to ostatni miesiąc jak ktoś chce mieć wybór (no a zakup roweru z za mała albo za duża rama to nie jest wybór moim zdaniem)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@haxx niekoniecznie się zgodze z Mirkami. Ja wyprzedaje sklep na zimę -20%

Z kilku względów. Ale zobacz na Velomania.pl


@SkwarSki: pytanie czego szuka OP. Dużo osób na tagu pyta o rower trekkingowy do 2k-3k, albo szosę, zdecydowanie poniżej 8k. Głównie dlatego że zestawy na Sorze były dość drogie. Tak więc wyprzedaże może i są, ale wybór jest mniejszy niż kiedyś. Przejrzałem co masz na stronie i wygląda na to wielu mireczków,
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle no ja dostałem z Cannondale czy innych firm kilka kilkanaście procent zamówienia. I to jest tak że nie ma z czego robić wyprzedaży. Ale powoli chyba się poprawia sytuacja. Bo trochę rowerów jest na magazynach dystrybutorów
  • Odpowiedz