Wpis z mikrobloga

@m1ck: Przypomnisz jaki to model? Coś mi się wydaje, że na elektozamek podawane jest od razu napięcie, trzeba to wziąć pod uwagę żeby nie skrzywdzić domofonu
@m1ck: Po instrukcji nie widać na 100% jak to podłączyć, nie będę wróżył. Uniwersalnym sposobem będzie dodatkowy przekaźnik (cewka przekaźnika w miejsce elektrozamka), ze styków przekaźnika sygnał otwarcia do czytnika-RFID-w-przyszłości, a dalej do czytnika podłączony elektrozamek - to już zgodnie z instrukcją urządzenia.
Da się to zrobić sprytniej… ale lepiej nie rzeźbić jak nie ma potrzeby
@staa: nie ma tu rzezby. Miedzy panelem a unifonem leci 1,2,3,4 a 5 6 w panelu to wyjscie na zamek. Masa byla chyba(nie chce mi sie instrukcji szukac teraz) stala miedzy 2 i 5, a plus podawany przez 6. @m1ck: Najlepiej sprawdz miernikiem czy miedzy 2-5 masz przejscie czy miedzy 2-6 bo nigdy nie pamietam.
@Voyo: Nie wiem co ma Orno w środku, a po rozpisce niewiele wiem na 100%. Podpisuję się pod Twoim sposobem (chociaż mam fanaberię, żeby czytnik RFID sterował elektrozaczepem, a domofon tylko czytnikiem; domyślam się, że furtka jest otwarta tyle ile trzyma się przycisk)
@staa: tu masz racje ale akurat ten puszcza napiecie a nie ma wolny styk no/com i trzeba by sie bawic w przekaznik. To jest mocno budzetowy domofon a powiem szczerze, ze bardzo dobrze sie sprawuja.