Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Umbrella_Corporation_: bojkot na filmy, ale przez przejście graniczne w Kuźnicy jeden za drugim składy cystern kolejowych z podpisem бензин. Z okolicznego terminala masowo ukrainskie cysterny wywożą drogą na Białystok albo gaz albo inne paliwo. Ale to my mamy filmów nie oglądać.
Sorka musiałem się wygadać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cotidiemorior: Dla smaczku dodam, że aktorka grająca główną rolę (można ją zobaczyć na ekranie smartfon) jest bardzo kontrowersyjną postacią. Jednym z przykładów tego, jest fakt odegrania w tym filmie sceny seksu naprawdę.
@okretowy_sanitariat: to śmieszne podejście szczególnie że np. Głuchowski uciekł przed ruskim wymiarem sprawiedliwości za granicę i głośno krytykuje wojnę, a wspomniana wyżej aktorka też ma sprawę w sądzie za "dyskredytowanie" kacapskiej armii. Poza tym musi być ci ciężko w Polsce bo sporo Ukraińców mówi tu po rosyjsku. xd
@MPTW: to chyba po tym filmie bo wcześniej ją kojarzę z sitcomu Interny xd
@plastron8: dla mnie wzór blokady ekranu i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cotidiemorior: niby tak, ale nie jesteś agentem ruskiej milicji czy innym #!$%@? mujem dzikim wężem, chyba że jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) dość duży nacisk był na bezpieczeństwo i ukazanie ile może powiedzieć o nas telefon, trochę mnie to uwierało (ten brak pinu), mimo to książka warta przeczytania, a za film wezmę się w wolnej chwili z ciekawości