Wpis z mikrobloga

@Heniak: XDDDD taaa szczegolnie, ze moj tata mial przez cale zycie. Przeciez to choroba tyko nastolatkow. A ja mam wiecej niz 18 lat. Tylko, ze ja mam inny, taki przez skubanie bardziej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jakotako111: zazwyczaj tak, trądzik jest przypadłością wieku młodzieńczego. Nie miej mi za złe, że w związku z tym uznałem, że jest to typowy problem. Zdaje sobie sprawę, że niektórych ludzi dotyka to w większym stopniu i stanowi dotkliwszy problem. Aczkolwiek sama mówisz, że powodowany jest przez skubanie. Więc może jednak trzeba się powstrzymać i po jakimś czasie przejdzie
  • Odpowiedz
@Jakotako111 też mam całe życie z tym problem a mam już ponad 30 lat. Czasem aż wstyd wyjść bo dorosły chłop i z syfami. Mi pomaga dużo słońca. Z diety wyeliminowałem słodkie i ostre i też jest lepiej ale im więcej słońca tym mniej krostek i buzia gładka. Powodzenia w spróbowaniu zaakceptowania siebie jakim się jest. Mi nie wychodzi :)
  • Odpowiedz
@swinkapl: Wszyscy dermatolodzy odradzaja slonca, ja zawsze spf. Tacie mojemu tez musiala byc ciezko, ale byl dla mnie najprzystojnieszym i najlepszym mezczyzna na swiecie, mial naprawde ostry tradzik. Powiedzialabym nie przejmuj sie, ale to ciezkie, szczegolnie gdy w okolo slyszysz dobre rady, albo zarzucaja Ci, ze nie myjesz twarzy, ze z wiekiem przejdzie wciskaja. Przytulilabym Cie Mireczku, musimy dzwigac nasze gwiazdozbiory na mordzie. Kobieta jest latwiej, bo duzo rodzajow da
  • Odpowiedz
@Jakotako111 ciężko jest bo oczywiście najczęściej coś wyjdzie jak jest akurat jakieś wesele czy święta. Żona czasem coś tam mi maskuje jak już dostaję fiksacji że mam krostę/y.

Mi słońce TURBO pomaga. Aktualnie wróciłem z wakacji i po prostu chodzę usmiechniety jak pajac bo mam literalnie JEDNA krostke na buzi. Mogę w końcu patrzeć ludziom w twarz jak z nimi rozmawiam i nie wstydzę się iść na głupia pizze :) Powodzenia.
  • Odpowiedz