Wpis z mikrobloga

@R4zziell: u mnie często to wygląda tak, że muszę realizować pomysły managerów-debili, którym nie przegadasz, że to nie ma sensu, bo nie urodziłeś się jako przedstawiciel aryjskiej superrasy. Więc robisz co chcą, wychodzi na twoje, ale zmarnowanego czasu nikt ci nie odda i teraz musisz wszystko zaczynać od początku i #!$%@?ć 2 razy szybciej, żeby wyrobić się z tym co było do zrobienia <3

Także klepanie raportów w Excelu w porównaniu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sh2dov: Wiesz co, ja pracuje w firmie, która robi okresowe przeglądy techniczne. Montaż i dopuszczenie do produkcji to daleka droga do mnie.
  • Odpowiedz
@R4zziell: Domyslilem sie, ze z sepem to tylko serwisy i nie bede zaskoczony jak to serwis na szczocie jest. Jak zaczniesz ogarniac i zrobisz papiery jakiegos konserwatora, to popros o stawke powyzej €25 na godzine.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kurvipiccolo: Badania to kasa. Mnie Pan Konowal tylk zobaczył i wystawił rachunek za pieczątkę. W poważnych badaniach musisz mieć ekg wydolnościowe. Czy dasz radę 100m na drabinie przejść bla bla bla. Większość lekarzy wali pieczątkę na ryj i kasuje. Nic więcej.
  • Odpowiedz
@R4zziell: #!$%@? pojechałem. Poszedłem świętować ze znajomymi...i mi ranow pracy 0.0.9 #!$%@?ło. Dyscyplinarka.
Teraz mi #!$%@? gratulujcie. Debilizmu i nałogu. Mentalnie jestem niżej niż muł.
  • Odpowiedz
@R4zziell: Nie mam słów. Siedzę w domu sam....Bo moja była właśnie zabrała się całą z psami do siostry....bo ZNOWU PIJĘ. Spaliłem się w branży. Wypiłem 0.7 i kilka piw.... Sznur.
  • Odpowiedz