Wpis z mikrobloga

Jest możliwość kupienia tego na raty? Liczyłem, że email mi przyjdzie dopiero w grudniu i zdołam dozbierać, a steam mnie wczoraj zaskoczył + podwyżki rachunków i przez to nie mam wolnych 3k od ręki aby zapłacić... Jak rok stania w kolejce mi przepadnie to się zdenerwuję :/

#steamdeck
  • 15
@Simple-Man:

Mieszkam z dziewczyną w bloku, nas to tylko dymać można, a nie brać jakieś dodatki...

@fesaczi:

2k brakuje przez podwyżki rachunków. Tzn. ja mam fizycznie odpowiednią kwotę, ale codziennie wyciągam ze skrzynki jakieś listy o podwyżkach, więc nie mogę sobie pozwolić jednorazowo na taki wydatek... Ona się nie dołoży, bo nie lubi rzeczy związanych z grami (a tak traktuje tego steam decka) i już dawno mi powiedziała, że nigdy
@Lulz1 mozesz sprobowac wziac kredyt w innym banku, przeciez 3k to sa drobne jako pozyczka... nie masz karty kredytowej? W ostatecznosci mozesz sprobowac sprzedac woja rezerwacje, zeby przynajmniej cos miec z tego rocznego czekania.
@why1sthat:

Co niby poza pseudobankami ala bocian (na milion %) da mi z czasową umową w pracy pożyczkę? Wątpię aby inne banki odpowiedziały inaczej niż mój, ale dzięki za podpowiedź.