Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Uwaga, to będzie poradnik dla wąskiej grupy odbiorców, dlatego proszę o brak hejtu.

Dużo ostatnio widzę wyznań tzw "mentalceli". chłopy co wyglądają albo całkiem ok, przeciętnie, albo zahaczaja o urodę, ale sa inne czynniki wpychające danego osobnika w mityczny #przegryw Mentalcel oscyluje między wyglądem 5.5, a zahaczajaceym o niecałe 8/10. Powyżej urody nawet z autyzmem i zerowymi umiejetnościami społecznymi sie ułżzy życie( choć nie zawsze, znam gościa o wyglądzie oskarka co dopiero diva go rozdziewiczyła przed trzydziestką), a poniżej 5/10 trzeba mieć dynamę turbonormika. Ale tutaj post dla mentalceli. Dam wam złote rady, które się wam przydadza na moich empirycznych przykładach, choc pewnie są one zyciowo oczywiste.

Masz dobre geny, ale wychowujesz się w toksycznym, kontrolującym, lub konserwatywnym domu? Nie możesz mieć dziewczyny, bo " gdy jo byłom w twoim wieku to hyhy się uczyłam, a nie hyhy partnera szukoł" Gdy jesteś np w szkole na przerwach nie ma toksycznych starych więc jak dziewczyna chcę cię przytulić, pocalować nie miej miliona myśli na ile to wtrzyma skoro w domu traktują cię jak 6 latka. W razie czego ze swoją lubą urwiecie się na wagary do jej chaty. Za jedną nieobecność nikt ze szkoły nie wyrzuca. No i tzreba myśleć. Myslicie, że nawet oskarek staje przed starymi i mówi: dobra przyprowadzam różową na ruchanie, fajnie, nie? Pomyślcie sami.

Pieniądze. Jesli zanim poszedłeś do pracy na chacie się nie przelewa i to ostro np na taki ONS nikt ci nie każe mieć wlasnej chaty, gdzie mieszkasz sam, ONS to ONS, można wcisnąć bajkę, że z dziewczyną się ci nie układa i została w twoim mieszkaniu. Idziesz do niej, albo wynajmujecie hotel, to niewiele trudniejsze niż diva, divie też mówiesz gdzie mieszkasz, mieszkasz ze starymi jak ją widzisz tylko pół godziny? Nie.

Chcesz nosić markowe ciuchy, by normictwo przyjęło cię w swoje szeregi? Mamy 2022 rok, w sklepach online są mega promocje, nikt ci nie każe kupować na bazarze, lub w kumpeksie. To nie 2008 rok, gdzie mając ubogi internet żyłes bliżej PRLu niż chwili obecnej. Sam kupiłem za 60 zł buty w necie warte cztery stówy.

Nie palcie buraka przed różowa jak pierwsza wychodzi z inicjatywą. Baby wolą brzydszych, dynamiczniejszych, wygląd pomaga na początku. Mojego kuzyna 188 cm zdradzono dla gościa niższego, bardziej łysego, bo miał dyname jak wilk z wall street. To musicie przezwycieżyć sami. Bo stan umysłu ogranicza tylko was i ani geny, ani pieniadze, ani wplyw innych o tym w dalszym stopniu nie decydują.

Masz więcej niż 20 lat i masz swoj pierwszy raz, ale jesteś prawiczkiem, bo nagle masz pierwszą w życiu szansę? Nikt nie ma na czole wypisane prawiczek, ja wcisnąłem kit, że miałem pierwszy raz z np studentnką, ktora przejęła inicjatywę i polubilem femdom. Naprawdę, rozowe nie mają IQ 200, że trzeba im wymyślać pracę profestorską z przypisami, by uwierzyły

Masz 20-25 lat. nastki są dla ciebie. masz 30? studentki bez problemu dadzą się namowić.

I od razu zaznaczam - to poradnik dla wąskiej, rzadkiej grupy przegrywów - Mentalceli. Dlatego Nie chciałbym by chady, normicy, oskarki i przegrywy mi tu rzucały blotem.

#przegryw #blackpill #mentalcel #mentalcelizm

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63134ef1326f7c32400bb6a3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
MeksykańskaRozowypasek: Mentalcelizm to bait i skończcie już brnąc w ten cope. A nawet jak ktoś załóżmy jest 6/10 i ma prace a przegrywa przez aspergera/schozoide to i tak przegrał przez geny tak samo incele 3/10. Osobowośc to tez geny i jak przegrywasz przez absolutny brał dynaminy to jesteś ma tym samym poziomie co manlety, a wy żyjecie jakimś copem jakby osobowość to coś co można było kształtować na poziomie doboru ciuchów
  • Odpowiedz