Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Myślicie, żeby powiedzieć facetowi o tym co wyprawiała jego dziewczyna?
Spotykałem się z nią przez pół roku… do momentu, gdy narzekając na swojego byłego opowiedziała mi w jaki sposób przebiegło ich rozstanie.

Pokłócili się, bo ukrywał fakt posiadania kochanki i ona w odwecie przespała się z około dziesięcioma obcymi kolesiami w ciągu dwóch tygodni, żeby zrobić mu na złość. Dodatkowo dwóch z nich to nasi wspólni znajomi. Ona w ten sposób w jej mniemaniu zemściła się na nim i w taki sposób przebiegło ich rozstanie. To było ledwo miesiąc przed tym zanim zaczęliśmy się spotykać. Widziałem, że miesiąc wcześniej rozstała się z innym, ale dopiero pół roku później dowiedziałem się o tym co ona wtedy zrobiła. Gdy rozstawałam się z nią i wytłumaczyłem jej, że to jest główny powód strasznie wkurzyła się i uważa, że to wszystko przez to, że była ze mną szczera, że mi o tym powiedziała. Krzyczała, że głupia była, że mi o tym powiedziała i że faceci nie zasługują na prawdę.

Jestem prawie pewien, że jej obecny facet jest zupełnie nieświadomy i ona nie zamierza mu nic mówić. Sam czułem się mocno oszukany, że dowiedziałem się o wszystkim o pół roku za późno i byłby wdzięczny gdyby ktoś wcześniej mi o tym powiedział.

Z drugiej strony nie wiem, czy facet nie jest z tych, którzy wyznają zasadę mniej wiesz lepiej śpisz i wolałby wybrać matrixową niebieską pigułkę.
Jak myślicie jak powinienem się zachować? Znacie sposoby jak wybadać, czy facet wolałby prawdę, czy życie w kłamstwie?

#zwiazki #zdrada #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #cuck #cuckold

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63126bce326f7c32400baae6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
Pokłócili się, bo ukrywał fakt posiadania kochanki i ona w odwecie przespała się z około dziesięcioma obcymi kolesiami w ciągu dwóch tygodni, żeby zrobić mu na złość


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak było, byłem tymi facetami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jestem prawie pewien, że jej obecny facet jest zupełnie nieświadomy i ona nie zamierza mu nic mówić. Sam czułem się mocno oszukany, że dowiedziałem się o wszystkim o pół roku za późno i byłby wdzięczny gdyby ktoś wcześniej mi o tym powiedział.


@AnonimoweMirkoWyznania: Też widuje zdjęcia znajomych dziewczyn, które w czasach studenckich pociły się we wszystkich łózkach 11 piętrowego akademika. A teraz są przykładnymi żonami według tego co pokazują zdjęcia na