Wpis z mikrobloga

Z pomocą excela stworzyłem wykres przedstawiający historie polskich gal organizujących walki freakowe i na gołe pięści.

Kilka federacji, które należy objaśnić:
MMA Attack - sportowa federacja, w której walki toczył Najman, Burneika i Ozdoba. We wrześniu po 10 latach przerwy, ma zostać zorganizowana 4 gala.

XGSW czyli Ekstra Gale Sportów Walki to sportowa federacja, która w latach 2014-2017 zorganizowała 3 walki Bonusowi BGC - z Bodychristem, Wojtkiem Golą i jakimś randomem.

FEN - freak fightowa historia FEN zaczyna się już w 2017 roku, ponieważ wtedy zorganizowali swój pierwszy freak fight - walkę Araba z raperem Rubym (który na Fame mma 3 został znokautowany przez Kryche). Później zorganizowali też walkę Araba z WSZ i FEN 34 na którym były 3 freak fighty.

FFF czyli Free Fight Federation, to druga w Polsce gala freak fightowa. Jej medialnym włodarzem był Red (ten boomer). Najbardziej znanymi zawodnikami FFF byli Najman, Słodkiewicz, brat Pudziana, Trybson i Way of Blonde. Pomiędzy FFF i Fame toczył się spór medialny podobny do dzisiejszego sporu Fame i Prime.

Krwawy sport - K1 na gołe pięści w małym oktagonie. Na yt jest kilka walk z tej gali, polecam obejrzeć, bo są naprawdę efektywne.

Open Fights Night - jedna z mniej ciekawych gal freakowych, na której walczyli głównie celebryci z programów typu "Love Island". Pamiętam, że na facebooku bardzo często wyskakiwały mi ich reklamy.

Legenda:
zielony - gala sportowa organizująca czasem walki freakowe
niebieski - gala freakowa
czerwony - gala organizująca walki na gołe pięści
pomarańczowy - slap fighting i walki przy stole

#famemma #ksw #highleague #primemma #mma #gromda #fen #sportywalki #mmavip
Arlekin29 - Z pomocą excela stworzyłem wykres przedstawiający historie polskich gal o...

źródło: comment_1662210606YToSvBS2SwZsFeVdfJ4JdC.jpg

Pobierz
  • 4