Wpis z mikrobloga

Zdałam prawo jazdy rok temu za 6 podejściem i od tamtego czasu nie jeździłam, ale dzisiaj musiałam gdzieś pojechać i wyjeżdżając z parkingu wzięłam zbyt ostry zakręt i stłukłam komuś tylna lampę i mocno przerysowałam tył. U mnie prawie nic nie widać xd Szybko odjechałam, ale wróciłam się zobaczyć czy nie ma kamer i nie ma na szczęście. Nie będę zostawiać żadnego kontaktu ani nic, bo to jego wina moim zdaniem. Stanął za blisko mnie, a ja tam byłam pierwsza więc ma za swoje. Cały parking wolny, a psychopata musiał stanąć obok. Poza tym to było jakieś nowe auto, wiec ma autocasco xd #gownowpis #samochody #przegryw
  • 22
@rozowyslonikx: miałem kiedyś podobną sytuację, babsko wyjeżdżając tyłem uderzyło w moje auto zaparkowane po drugiej stronie drogi parkingowej pod firmą. Miało pecha, bo akurat siedziałem w samochodzie. Babsko zaczęło trajkotać jak to babsko że to moja wina bo niby źle stanąłem () ale rura zmiękła momentalnie jak wyjąłem telefon i zadzwoniłem na policję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podpisała oświadczenie i